Щоб у шафі ніколи не пахло вогкістю: як правильно зберігати стираний одяг

43

Одяг, навіть нещодавно випраний, може втратити свою свіжість у шафі і навіть почати неприємно пахнути. Як це не допустити і як правильно зберігати одяг у шафі – читайте у матеріалі.

Підготовка шафи для зберігання

Дерев’яні та пластикові місця для зберігання можуть мати свій специфічний запах, який може перейти до одягу та в’їсться надовго. Тому перед тим, як складати речі в шафу, її спочатку слід протерти знезаражуючими, абсорбуючими засобами, наприклад:

  • Спеціальними очисниками – ці спеціалізовані засоби, які можна купити в будь-якому магазині побутової хімії, зможуть не тільки очистити шафи від забруднень, а й надати дереву приємного свіжого аромату.
  • Сода – Розчин 1 столової ложки соди і склянки води зможе забрати неприємний запах затхлості і продезінфікувати стінки шафи. Протріть сумішшю полиці і ретельно протріть – спочатку вологою ганчіркою, а потім паперовими рушниками, щоб у шафі не залишилося вологи.

Перед складанням речей також слід ретельно провітрити приміщення, в якому стоїть шафа, відкривши всі дверцята та ящики вашого зберігального місця, повідомляє 24 канал.

Перед цим витягніть весь одяг і перевірте, чи неприємно він пахне – якщо такі речі є, їх потрібно вивісити на свіже повітря та дати провітритися. Якщо це не допомогло, речі треба випрати.

Мінімізуйте вологу у шафі

Неприємний запах від одягу може виникнути від самих речей – причина може йти в тому, що ваш одяг недостатньо висохла, а вода, що залишилася в волокнах речей, з часом починає цвісти і неприємно пахнути.

Щоб уникнути неприємних запахів вологи та плісняви, ретельно сушіть одяг перед тим, як покласти його у шафу.

Як зберігати свіжість та аромати у шафі

Щоб простір у вашому зберігальному місці завжди був запашним та свіжим, можна використовувати:

  • Саші для шаф – універсальний засіб, який можна купити в магазині або зробити власноруч, та насолоджуватися приємним запахом;
  • Чайні пакетики – звичайний пакетований чай чудово вбирає неприємні запахи та передає одязі свіжість.
  • Мило – тверде мило з вашим улюбленим ароматом у тканинному мішечку буде творити дива з ароматами у вашій шафі;
  • Сода – харчова сода може добре абсорбувати неприємні запахи всередині шафи – досить просто поставити відкриту пачку на одну з полиць.
Читайте також:  Що краще не дарувати на День святого Валентина

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я