Щоб довго простояла: як продовжити життя новорічної ялинки

15

Найбільшим символом Нового року та Різдва є святкова ялинка. Однак хвойне дерево може швидко засохнути і обсипатися, якщо його неправильно доглядати. Щоб така роздратованість не зіпсувала вам святкового настрою, ділимося корисними лайфхаками, які надовго збережуть свіжість новорічного дерева.

Як правильно доглядати ялинку

Життя новорічного дерева недовго. Ялинка починає потроху скидати хвою вже на 10-й день перебування у приміщенні. Сосна – на 14-й, а ялиця – на 14-16-й.

Однак за дотримання певних рекомендацій святкове дерево може простояти довго і при цьому не втратити гарного вигляду, пише Styler.

При покупці ялинки не варто відразу заносити її в тепле приміщення. Залишіть її на кілька годин у коридорі, на балконі або у підвалі. Так, хвоя поступово адаптується до зміни температури.

Перед установкою обріжте стовбур на 2,5-3 см. Так дерево краще вбирати вологу з підставки з водою або мокрого піску.

Дуже важливо не встановлювати ялинку поблизу батареї, обігрівача чи каміна. Найкраще вона зберігається в приміщенні за температури не вище 20-22 градусів тепла.

Щоб ялинка довше залишалася свіжою, слід прикрасити її гірляндами зі світлодіодними лампочками, а не звичайними. Оскільки вони менше виділяють тепла, відповідно хвоя не висихає від них.

Які заходи збережуть свіжість новорічного дерева

Якщо ялинку встановлюватимете в підставку, то оберніть місце зрубу вологою тканиною. Її потрібно буде регулярно змочувати. Так дерево довше зможе зберегти свою свіжість.

Поставити ялинку можна і у відро. До піску додайте воду з щіпкою солі, 1 столовою ложкою цукру та кількома таблетками аспірину. Іноді поливайте пісок, щоб відновити вологу. Дуже важливо, щоб ствол не торкався дна відра, інакше не зможе вбирати вологу.

Читайте також:  Щоб не помилитись при покупці нового житла! Найголовніше, що треба знати

Також до піску можна додати кілька кристаликів марганцівки або шматочки мідного дроту, монети, а потім полити водою. Це допомагає знезаразити воду та знешкодити грибкові суперечки.

Також дуже важливо періодично обприскувати новорічне дерево спеціальним розчином із пульверизатора. У літрі води розведіть 1 таблетку аспірину, 2 столові ложки цукру. Або в літрі води розчиніть 1 чайну ложку подрібненої крейди та стільки ж лимонної кислоти. Під час обприскування обов’язково вимикайте гірлянди.

За дотримання цих рекомендацій ялинка зможе простояти аж до весни.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я