Що відомо про молодшу сестру Вікторію Бекхем

24
Луїза Адамс / Вікторія Бекхем

Дивлячись на Вікторію Бекхем може здатися, що серед родичів модельєра немає жодної людини, яка не встигла б викупатися в променях слави. Що вже казати, на ювілеї у дружини легенди футболу були присутні актори першої величини та мільярдери. Проте серед них був і темний конячок. Йдеться про молодшу сестру бізнес-вумен. Як же сьогодні виглядає Луїза Адамс, що знаходиться далеко від спалахів фотокамер.

Луїза Адамс

Луїза Адамс

Їй 48 років. Вона неймовірно схожа Вікторію. І також є багатодітною матір’ю. Проте між ними величезна прірва. Адже Луїза Адамс, на відміну від колишньої учасниці гурту Spice Girls, абсолютно не любить перебувати в об’єктиві папараці. Але навіть такій непублічній персони часом доводиться з’являтися на публіці.

Луїза Адамс

Справа в тому, що Луїза була серед гостей на ювілеї Вікторії Бекхем 16 квітня 2024 року. Більше того, не забула Адамс привітати іменинницю і у своєму блозі в соціальній мережі Instagram. Так, британка опублікувала в Stories один із домашніх знімків, на якому, крім сестер, присутні їхні батьки. Вже пізніше вона поділилася знімком із самого святкування.

Луїза Адамс

І, мабуть, у цьому публічне життя Луїзи практично обривається. Та й схожість із Вікторією ледь помітна, якщо поглянути на їхні стилі життя. Одна не втомлюється купатися в променях слави, поділяючись із передплатниками тим, що відбувається за зачиненими дверима. Інша веде соцмережі швидше за звичкою, ніж з метою привернути увагу публіки.

13 доларів на годину, 4 дитини та 2 розлучення

Луїза Адамс

Так, наприклад, Луїза Адамс зовсім не пов’язана зі світом шоу-бізнесу. Дещо більше 10 років тому вона намагалася відкрити власний магазин одягу. На жаль, британка зазнала невдачі. Де вона весь час працювала невідомо. Лише у 2021 році журналісти змогли розвідати, що молодша сестра Вікторії влаштувалася як паркувальник у COVID-центрі в Ессексі. На той момент, що цікаво, зарплата за годину мала всього 13 доларів.

Читайте також:  Що Жан-Клод Ван Дамм робив в Україні і чому не став афішувати свій приїзд

Луїза Адамс

Не особливо вдалим виявилося й особисте життя Адамса. У 2002 році вона одружилася з директором компанії з виробництва мобільних телефонів. На жаль, через 5 років вони розлучилися. Причини розлучення невідомі. Однак Луїза не збиралася довгий час ходити без паспортного штампу. А тому вже незабаром зустріла менеджера з комунікацій Даррена Флуда. І знову їм не судилося бути разом довго та щасливо. Щоправда, цього разу відстрочити розлуку вдалося аж до 2014 року.

Луїза Адамс

Можна подумати, що Вікторія навмисно не допомагає сестрі та не підтримує її у непрості моменти. До того ж, Адамс змушена самостійно займатися вихованням чотирьох дітей. Однак насправді жінки неймовірно близькі. Більше того, саме Бекхем доклала руку до організації весілля близької родички. Сама ж Луїза нерідко ділитися знімками з бізнес-вумен у своєму блозі в Instagram. І, що цікаво, часом там можна натрапити навіть на милі дитячі знімки.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я