Що таке ультрафіолетовий друк

19
ультрафіолетовий друк

Друк на одязі, для якого використовується ультрафіолетове випромінювання, є відносно новою технологію, що з кожним днем користується все більшою популярністю. Цей метод дозволяє перенести малюнок, світлину чи текст на вироби з різних матеріалів. Це може бути навіть метал чи пластик.

Особливості нанесення зображень методом ультрафіолетового друку

Як спосіб нанесення зображень на різні предмети ультрафіолетовий друк характеризується тим, що в процесі використовуються спеціальні види чорнил. Фарби, на які спрямовують ультрафіолетові промені, засихають, не втрачаючи своїх кольорів та насиченості. Така продукція буде служити довгі роки.

Якщо для нанесення зображення на сувеніри ви віддасте перевагу методу УФ-друку, то матимете такі переваги:

  • насичений, якісний, яскравий дизайн;
  • стійкість до механічних пошкоджень та сонячного світла;
  • екологічність виробу.

При процесі УФ-друку на поверхні виробу створюється тонка плівка. Принт можна нанести на такі матеріали, як шпалери, фанера, пластик, полотно, МДФ, скло, каміння, метал, предмети з акрилу, папір, тканина, кераміка тощо. Істотною перевагою даного методу створення логотипів та слоганів є те, що фарба висихає дуже швидко, що дозволяє в максимально короткий термін отримати бажану продукцію чи сувеніри.

Які типи зображень можна нанести методом УФ-друку?

Технологія УФ-друку дає можливість отримувати продукцію з різними типами зображень стосовно методу, яким воно зроблене. До таких способів відносять наступні.

  1. Лакування. Матове або часткове глянцеве лакування робить сувенірну та поліграфічну продукцію дуже привабливою. За допомогою багатофункціональних УФ-принтерів можна лакувати вироби для досягнення глянцевого чи матового ефекту, виконувати кольоровий друк або наносити лакове покриття.
  2. Об’ємне та текстурне нанесення. Друк здійснюється в кілька шарів, що дозволяє досягати високої чіткості зображення та якісно відтворювати різноманітні об’ємні та текстурні малюнки, зокрема так званий тактильний шрифт Брайля.
  3. Друк малюнків по колу. Кругове нанесення по всій поверхні виробів циліндричної форми дає можливість виконувати складний повноколірний друк на предметах з високими показниками точності, з’єднуючи початок і кінець зображення.
Читайте також:  Таргетована реклама в соцмережах: переваги та недоліки

В наш час використання способу ультрафіолетового друку є досить поширеною послугою, в особливості для створення якісної рекламної та сувенірної продукції. Це можуть бути різні сувеніри, вивіски, косметички, щоденники, візитки, пластикові картки, блокноти, керамічні вироби, магніти та багато іншого.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я