Що сталося з Кеті Перрі? Око співачки на концерті налякало глядачів

27

На одному із концертів Кеті Перрі зі співачкою стався конфуз, який потрапив на відео. Яскрава артистка виступала у незвичайному образі, що не рідкість для неї. Наряд з елементами бляшанок запам’ятався глядачам. Але ще більше запам’яталося те, що трапилося з оком Кеті Перрі Серед виступу. Співачка змусила шанувальників хвилюватися, адже багато хто тепер припускає, що зі здоров’ям зірки щось не так. Детальніше про те, що трапилося на концерті, далі в матеріалі.

Що трапилося з оком Кеті Перрі на одному з концертів

У Мережі зараз активно діляться відео, на якому Кеті Перрі під час виступу «заклинило» окоякщо це можна так назвати. Співачка радувала шанувальників на сцені, але одного разу з нею трапилося щось дуже незвичайне. Око артистки ніби саме по собі почало закриватися. Щоб вирішити цю проблему, Кеті торкнулася рукою свого скроні. І око розплющилося. Але це допомогло лише на секунду. Око знову почало закриватися. Тоді Перрі повторила свої маніпуляції з скронею.

Схоже, що артистку, що трапилося, майже не збентежило. Вона як ні в чому не бувало продовжила співати. Звичайно, це може свідчити про великий професіоналізм співачки. Адже навіть непередбачені ситуації не заважають відпрацювати їй концерт на всі 100 %.

Що про це думають шанувальники співачки

Реакція на те, що трапилося з оком знаменитості, не забарилася. Багато хто висловив стурбованість за здоров’я артистки. Висувають різні припущення. Є думка, що Кеті Перрі мали ускладнення після вакцинації від коронавірусу. Можливо, саме щеплення вплинуло на те, що око артистки почало жити своїм життям.

Також ситуацію Кеті порівняли з історією її зіркового колеги Джастіна Бібера У нього діагностували синдром Рамзі-Ханта. Через це неврологічного захворювання був період, коли обличчя Джастіна паралізувало. Добре, хоч не повністю, а лише частково. Сталося це у червні цього року.

Читайте також:  «Їхні стосунки не зовсім гладкі». Що не так між Гаррі та Меган

Бібер тоді прокоментував ситуацію. «Як бачите, це око не моргає. Я не можу посміхатися цією стороною обличчя. Ця ніздря не рухається. На цьому боці мого обличчя повний параліч», – ділився співак. Кеті Перрі поки ніяк не прокоментувала те, що сталося з нею на концерті. Цікаво, що у випадку з Бібером фахівці знайшли зв’язок між його синдромом та вакцинацією від коронавірусу. Тому в ситуації Кеті Перрі це поки що найпопулярніше припущення.

Над Кеті почали знущатися у Мережі

Прикро, але те, що сталося, сприйняли далеко не всі. У Мережі тепер багато жартують про око Кеті Перрі. Можна побачити різні заголовки, в яких пишуть, що співачку «заглючило», що вона зламалася і таке інше. Деякі дотепні користувачі почали порівнювати Кеті з роботом або з лялькою, очі якої заплющуються самі собою.

Можливо, Кеті незабаром пояснить, що з нею сталося. А може це так і залишиться загадкою. Стеж за зірковими новинами разом із нами.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я