Що робити з першими симптомами

10

Немає більше енергії, лише втома. Такий досвід пережив колишній канцлер Герхард Шредер і опинився в клініці – вигорання. Як зрозуміти, що вам потрібна допомога?

Ознаки вигорання: що робити на перших симптомах

Просто нескінченна внутрішня порожнеча. Люди, які пережили вигорання, описують це: “Ніщо не працює”. Це може вплинути на всіх: геріатричні місця, яким постійно не вистачає часу, матері -одинаки, якій не вистачає підтримки у повсякденному житті. Окрім колишнього канцлера: Герхард Шредер звернувся до клініки за допомогою через вигорання, повідомляє MZ.de. Як визначити ознаки вигорання та що робити, якщо ви підозрюєте це?

Боротьба не завжди пов'язана з роботою. Невирішені проблеми в особистому житті також можуть призвести до вигорання В довгостроковій перспективі. Наприклад, якщо людина піклується про родичів.

Як визнати, що я вже страждаю від вигорання?

Ті, хто страждає від цього Зазвичай важко усвідомити, наскільки вони вже вичерпані. “Це тому, що типові ознаки того, що експерти підрозділяються на фізичні, емоційні, психічні та соціальні виснаження, часто ігноруються жертвами або не визнаються ними”– каже Пітер Бешонер.

Ознаки вигорання: що робити з першими симптомами. Фото: Тоні Тран / unsplash.com

Типові ознаки вигорання:

  • Вигук: Відсутність енергії, втома, виснаження. Іноді це супроводжується фізичними скаргами, наприклад, проблем із шлунково -кишковим трактом. Знак – це також порушення сну.
  • Відчуження: Потерпілі йдуть до своїх почуттів і перестають насолоджуватися своєю роботою. Вони часто розвивають цинічне ставлення. “Партнери, діти, сім'я та друзі ігноруються або навіть сприймають як ворожі”, – пояснює Пітер Бешонер.
  • Знижена продуктивність: Важко зосередитись або подумати. Щоденні показники страждають – це може стосуватися робочих, і домашніх справ.

Є також знаки, які з’являються набагато раніше. Наприклад, ви зіткнутесь з полегшенням, якщо зустріч скасує. Можуть виникнути сумніви щодо ефективності та відсутності інтересу до співрозмовників. Фізичні скарги також можуть вказувати на початок вигорання – принаймні, якщо вони періодично виникають без очевидних причин. Наприклад, біль у голові, шия, шум у вухах.

Читайте також:  Як навчитися швидко друкувати на клавіатурі: 7 працюючих порад

Підозра на вигорання: що робити?

Перш за все, вам слід проконсультуватися з сімейним лікарем. Він оцінить стан і з’ясував можливість фізичних причин. За словами Петри Бешонер, Постійна втома та депресивний настрій можуть бути спричинені проблемами щитовидної залози.

Якщо вам потрібна допомога професіонала, відвідувач лікаря направить вас до психотерапевта чи фахівця з психосоматичної медицини. Вони вирішать індивідуально, Що найкраще лікувати вигорання – амбулаторно, в денну лікарню або в лікарні.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я