Що краще не дарувати на День святого Валентина

80

День святого Валентина не за горами, і це чудова нагода зробити коханим приємність і подарувати несподіваний подарунок. Варіантів багато від практичних гаджетів до романтичних карт зоряного неба. Але і тут є підводне каміння.

Слід звернути увагу на те, що, за повір’ями, деякі речі дарувати не радять. Чи можна купувати як подарунок годинник і чому не радять дарувати спільні фотографії, розбирався портал Obozrevatel.

Що не радять дарувати жінкам

Прикраси з перлів дуже ніжні та витончені. Але за давньою традицією, чоловікові не слід дарувати дівчині перли. Такі прикраси символізують біль та сльози.

Гребінець та предмети особистої гігієни краще, щоб жінка купувала сама. У народі кажуть, що, якщо подарувати гребінець, можна викликати сварки та конфлікти.

Чоловікам радять двічі подумати, перш ніж дарувати жінці домашні капці. Звичайно, це дуже милий і практичний презент, однак у народі кажуть, що даруючи капці, ви ніби притягуєте хвороби.

Деякі жінки можуть сприйняти як образу, якщо подарувати їм кухонне начиння. Отже, якщо ви не впевнені у побажаннях своєї обраниці, краще не ризикувати. До речі, здавна вважали, що ножі, виделки та інші гострі предмети зазнають енергетики втрат та бідності.

Важко буде вгадати і з декоративною косметикою – тональним кремом, тушшю, хайлайтером, рум’янами. Краще заздалегідь з’ясувати, які засоби користується дівчина і які відтінки їй підходять.

Романтичний презент у вигляді загальних фотографій також може мати негативне значення, кажуть експерти. Фото можуть символізувати швидке розлучення.

Забобонні люди не радять дарувати Дзеркало – нібито воно може відібрати у дівчини красу.

Забобони про чоловічі подарунки

За давніми віруваннями, якщо подарувати коханому годинник, Вони немов почнуть відміряти “час до розлучення”. Тому закоханим радили відмовитись від такого подарунка.

Читайте також:  Не дайте себе обдурити: жести, які видають брехуна

Свічки також дарувати не слід. Наші пращури вірили, що куплена або власноруч зроблена свічка вбирає енергію того, хто збирається її дарувати. Але енергію винятково негативну. Це не стосується популярних LED-свічок, які будуть чудовим подарунком.

Шкарпетки, спідня білизна, засоби для гоління або гель для душу – Дуже банальні подарунки, які можуть образити чоловіка.

Можна подарувати набір інструментів в, але спочатку поцікавтеся думкою чоловіка. Можливо, вам не вдасться підібрати якісний і потрібний набір.

Рушники, халати, капці за повір’ями, несуть погану енергетику і можуть призвести до сварок та конфліктів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я