Що Кім Кардаш’ян вимагає від персоналу у будинку за 60 мільйонів

22

Кім Кардаш’ян давно мріяла про великий і світлий будинок. Для знаменитості це не проблема, адже грошей має вистачити на будь-який особняк. Але все одно вийшло так, що щасливий момент, коли Кім змогла в’їхати в новий будинок, настав лише п’ять років після покупки будівлі. Американська зірка сильно заморочилася з ремонтом та інтер’єром. Все мало відповідати дзен-декору. Дім Кім Кардаш’ян – Це не просто приміщення з меблями. Для знаменитості це свого роду храм. Не дивно, що персонал Кім змушує одягатись так, щоб він гармонійно виглядав в інтер’єрі.

Дім Кім Кардаш’ян: мінімалістичний дзен-декор

Особняк у місті Калабасас (Каліфорнія) Кім купила ще 2013 року разом зі своїм колишнім чоловіком Каньє Вестом. Тоді за розкішний будинок пара віддала 20 мільйонів доларів. Зараз же особняк оцінюють у 60 мільйонів. Після розлучення з Каньє Кім викупила його половину. Тепер будинок повністю належить їй, і вона може робити там все, що душенько завгодно.

Для Кім важливо, щоб її будинок був не просто гарним. У ньому все має бути продумано до дрібниць. Тому після придбання особняка зірка зайнялася капітальним ремонтом, який тривав до 2019 року Тільки коли все в будинку стало ідеальним і повністю відповідало уявленням Кім, зірка заїхала туди.

Для дизайну особняка Кім Кардаш’ян обрала мінімалістичний дзен-декор. У будинку немає нічого зайвого. Інтер’єр виконаний у світлих пастельних тонах. Ця зовнішня оболонка така важлива для Кім, що навіть своєму персоналу вона висуває особливі вимоги.

Уніформа для персоналу

Люди, які працюють в особняку Кім, не повинні псувати загальну картинку. Тому Кім стежить за тим, щоб усі носили уніформу та гармонійно виглядали у стінах будинку. Сама Кардашян каже, що не заганяє прислугу в жорсткі рамки. Вона просто надала персоналу палітру кольорів, яку вони повинні використовувати при виборі одягу.

Читайте також:  Меган Маркл зізналася, що для неї було нестерпним у королівському житті

Зрозуміло, це нейтральні кольори. До списку Кім включила білий, сірий, чорний, кремовий, хакі, а також темно-синій та вересково-сірий. Кардашян не заперечує, що вона практично одержима стилем свого будинку. Проте вона запевняє, що нічого не нав’язувала своїм працівникам. Знаменитість просто висунула пропозицію, з якою всі погодилися.

«Мій дім – такий дзен. Тому я запитала, що всі думають із цього приводу. І всі насправді сказали: “Це зробило б наше життя таким легким”. І я запропонувала: “Так давайте зробимо це”»– Поділилася зірка.

Як шанувальники реагують на особняк Кім

Сама Кім розповідає, що в Мережі люди або шаленіють від її будинку, або називають це все безумством. Але Кардаш’ян все одно. Головне щоб її будинок подобався їй самій. Тому й правила у ньому вона встановлює самостійно. Користувачі в Мережі також жартують, що своїми забаганки Кім Кардаш’ян зробила з персоналу частину інтер’єру.

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я