Серед 155 жертв тисняви ​​на вулицях Сеула виявився корейський співак та актор Лі Джихан

65

Лі Джихан був одним із молодих талантів Південної Кореї. Як і багато його колег, хлопець успішно поєднував таланти співака та актора. Знімався у дорамах – специфічних корейських серіалах. Виступав на телебаченні. Власне, з телебачення і почався шлях Джихана до слави: хлопець вдало засвітився на реаліті-шоу Produce 101. Перемогти не переміг, зате публіка його помітила. Лі Джихан мав славу рідкісного добряка, Що, власне, і здобуло йому популярність як у простих людей, так і у місцевих діл естради. На жаль, життєвий шлях юнака перервався у жовтневому Сеулі…

Співак та актор Лі Джихан, зіркова жертва тисняви ​​на вулицях Сеула

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від HighLife Style India (@thehighlifeindia)

Ніщо не передбачало біди

30 жовтня 2022 року корейська столиця звично готувалася до святкування Хеллоуїна. Ітхевон, район міста, відомий у широкої публіки завдяки своїм численним барам, ресторанам та караоке-клубам, наповнювався людьми. Очевидці клялися: вже о 5 годині вечора на вулицях Ітхевона яблуку не було де впасти!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від jEn (@bjlane97)

Хелловін у цьому районі святкується вже не перший десяток років. Але є один нюанс. Два попередні роки свято проходило під найсуворішим контролем поліції. Крім того, для гуляк існувало безліч обмежень, пов’язаних із пандемією коронавірусу. Тепер же хвороба відступила.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від 忒亞 — Theia (@theia_star)

Сеульська трагедія

Регулюванням натовпу мали займатися поліцейські. На жаль, якщо вірити свідченням очевидців, офіцери поліції більше зосереджувалися на пошуку продавців нелегальних субстанцій. Це, найімовірніше, і призвело до трагедії. Надані самі собі сотні тисяч людей спресувалися на вузьких вуличках Ітхевона в натовп!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @aiirie12

Почалася моторошна тиснява, люди падали від задухи, їх топтали інші присутні, яким не було куди подітися. Кількість жертв виявилася безпрецедентною! Досі достеменно невідомо, скільки життів забрало сеульська тиснява. Безліч бідолах все ще перебуває в лікарнях у тяжкому стані. Але вже зараз кількість жертв підбирається до 160 років.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від 心裡學-林詠齊的心理師之路 (@yungchi0211case)

Доля Лі Джихана

Зрозуміло, що серед численних святкуючих у корейській столиці були не тільки звичайні люди. Однією з жертв натовпу став молодий співак та актор Лі Джихан. Міцний і спортивний хлопець опинився на шляху натовпу, а там, на жаль, не має значення, наскільки ти відомий чи мускуліст.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від 나드손 (@nadsonzsilva)

Що характерно, за артистом журяться не тільки шанувальники, а й колеги. «Це була світла і чиста людина. Доброзичливий, спокійний і доброзичливий, він ніколи не відмовляв людям у допомозі. Важко повірити, що ми ніколи більше не побачимо усмішку Лі Джихана!»- Кажуть вони.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від dayun (@sepecila)

Зірка на зльоті

Публіка запам’ятає Лі Джихана з успішних виступів у реаліті-шоу Produce 101 та популярної ролі в дараміСьогодні був ще один день Намкена». За словами експертів, 24-річний юнак мав усі шанси стати зіркою світового рівня. Ось тільки жорстокий випадок подумав інакше. Більше Лі Джихан ніколи не ступить на знімальний майданчик. Жахлива доля…

Читайте також:  Сестра Кіма загрожує США та ображає Джо Байдена

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я