СДПН у NRW тримає ізоляційний курс проти AfD

7

У Тюрінгії AfD виборола свою першу вищу муніципальну посаду по всій країні. В інших регіонах вона також займає найвищі позиції в опитуваннях. Як найбільша опозиційна партія у Північному Рейні-Вестфалії підготується до цього виклику?

 

СДПН у NRW тримає ізоляційний курс проти AfD

Навіть після обрання першого окружного радника AfD у Тюрінгії, СДПН тримає ізоляційний курс проти AfD – хоче ізолювати правих популістів у парламенті землі Північний Рейн-Вестфалія. “Будь-яке зближення з передвиборчих причин заборонено”, заявив лідер парламентської фракції СДПН Йохен Отт в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur у Дюссельдорфі.

“Будь-яка мова підбурює проти меншин”, – сказав лідер опозиції про AfD. «Будь-який, хто вважає, що він має зробити це прийнятним, грішить».

AfD в даний час знаходиться на підйомі

У неділю в окрузі Зоннеберг у південній Тюрінгії кандидата від AfD вперше в Німеччині було обрано районним адміністратором. Опитування в інших федеральних землях та Німеччині також показують, що AfD в даний час знаходиться на підйомі. Згідно з цими даними, останній рейтинг схвалення партії по всій країні становив 20%. У NRW вона може майже потроїти свій результат на виборах 2022 року (5,4 %), згідно з останнім репрезентативним опитуванням (15 %).

Поляризація грає на руку правим екстремістам

Отт попередив, що було б неправильно, якби демократичні партії сформували єдиний блок зі страху перед прикладом Зоннеберга та погодили лише одного кандидата для участі у виборах проти AfD. Така поляризація грає на руку правим екстремістам. «Зараз важливо обговорювати правильний шлях виходу з кризи та показувати чіткі профілі різних партій, щоб громадяни мали вибір, а не відчуття, що всі вони однакові». У Північному Рейні-Вестфалії наступні місцеві вибори мають відбутися восени 2025 року.

Читайте також:  Майбутній керівник IG Metall оголосив про боротьбу з AfD

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я