СДПН та AfD знаходяться в рівних умовах

23

За даними нового опитування, AfD складає 18 відсотків. Вона досягла свого найкращого значення в «Deutschlandtrend» ARD і перебуває на одному рівні із соціал-демократами.

 

Опитування: СДПН та AfD знаходяться в рівних умовах

Згідно з новим опитуванням, партія «Альтернатива для Німеччини» зрівнялася із СДПН, ставши другою за силою політичною силою в Німеччині поряд із соціал-демократами.

Згідно з новим опитуванням ARD «Deutschlandtrend», AfD набирає два відсоткові пункти і отримала б 18 відсотків голосів, якби федеральні вибори відбулися в неділю. В опитуванні Infratest dimap СДПН втрачає один відсотковий пункт і становить 18 відсотків – порівняно з опитуванням на початку травня. Союз явно є найсильнішою силою із 29 відсотками (-1). Зелені» втрачають один пункт і набирають 15 відсотків – найслабший показник із вересня 2021 р. ВДП залишається на рівні 7 відсотків. Ліва партія долає п’ятивідсотковий бар’єр із 4 відсотками (-1).

За даними ARD, це найкраще значення для AfD у недільному опитуванні в “Deutschlandtrend”. Лише у вересні партія одного разу досягла такого значення. Для двох третин прихильників AfD імміграція відіграє важливу роль у питанні про три найважливіші питання. 32 відсотки прихильників AfD кажуть, що хочуть голосувати за партію на переконання, 67 відсотків – через розчарування в інших партіях.

Читайте також:  Тайвань збільшує термін військової служби до дванадцяти місяців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я