Роз‘яснення для рівнян, як оформити субсидію

10

Інформує пресслужба Рівненської ОВА.

З 1 грудня субсидії призначатиме Пенсійний фонд України. Роз’яснення, як оформити допомогу.

Пенсійний фонд працюватиме з усіма громадянами, які потребують державної допомоги для сплати житлово-комунальних послуг, а не лише з пенсіонерами.

Окремо звертаємо увагу, що громадяни, які станом на сьогодні не оформили субсидію або отримали відмову в призначенні соціальної допомоги з певних причин, ще мають можливість отримати таку державну допомогу за період з початку опалювального сезону 2022/2023 рр.

Допомогу Вам призначать з початку опалювального сезону, якщо до 15 грудня Ви:
-подасте необхідні документи для призначення субсидії одним із визначених нижче способом.
– у разі попередньої відмови від надання субсидії через наявність заборгованості за житлово-комунальні послуги, що перевищує 680 грн, Ви документально підтвердите сплату такої заборгованості, або укладете договір про її реструктуризацію, або оскаржите її наявність в судовому порядку.

Нагадуємо, що громадяни, які отримували субсидії минулого опалювального сезону і нічого в такому домогосподарстві не змінилося (склад сім`ї, придбання дороговартісних речей чи оплату покупок на понад 50 тисяч грн, наявності транспортних засобів, депозитів), автоматично отримають державну допомогу і цього року без повторного звернення.

Отже, особа, яка зареєстрована (проживає) у житловому приміщенні, для оформлення субсидії має подати заяву та декларацію за встановленими формами.

Ознайомитися із ними можна за посиланням: https://bit.ly/3GXHYuh

Читайте також:  Як стати щасливим за 10 кроків

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :