Рівненський драмтеатр збирає кошти на генератор

16
Рівненський драмтеатр збирає кошти на генератор

Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр розпочинає збір коштів на придбання генератора, щоб можна було грати вистави в умовах вимкнення світла.

Про це йдеться на FB-cторінці театру.

Наша театральна реальність має дві грані:

“Спільно ми долали жах війни у 2014-ому збираючи кошти військовим у так званому АТО, від лютого 2022-ого понад півроку волонтерили, а потім віддали понад 250 тис. грн з власних заробітних плат на потреби ЗСУ. Разом з вами зібрали кошти на відновлення Миколаївського українського драматичного театру. Сьогодні ми рішуче налаштовані рятувати наш театр від темряви.

Отож, щоб грати вистави, нам необхідний потужний генератор. Принаймні на 120-150 кВт. Ціна питання близько 1 000 000грн. Так, це великі кошти. Але… Половину суми, а саме півмільйона, ми вже зібрали в колективі – без зайвих вагань вирішили, що віддамо частину наших власних зарплатних коштів заради світла у глядацькій залі і щастя у ваших очах.  Щоб зібрати решту, якої нам бракує, звертаємось до усіх, хто любить театр. бо лише пліч-о-пліч ми здолаємо всепоглинаючу тьму. Якщо ти з нами обираєш світлу сторону, задонать будь-яку посильну суму на наш рахунок, а ми перетворимо твій донат у переможне світло”, – звертаються театрали до рівнян.

Реквізити для переказу благодійних внесків у гривні
КЗ «Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр» РОР
АБ «Укргазбанк» ЄДРОПОУ 02225697
Рахунок: UA 233204780000026003924856544
[Призначення платежу: благодійний внесок]

Читайте також:  Немає світла та зв'язку: перелік точок з інтернетом у Рівному

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я