Рівне попрощалося із солдатом Євгенієм Костенком

24

Сьогодні, 6 грудня, у День збройних сил у Рівному провели в останню путь воїна-захисника рідної землі – солдата Євгенія Костенка, який загинув на Луганщині, розповідають у пресслужбі РМР.

Для Євгенія та його сім’ї Рівне стало прихистком після того, як його рідне Дніпрорудне окупували рашисти. Саме сюди переїхала родина, аби донечки могли рости у відносному спокої.

Тут у Рівному Євгеній працював – робив те, що любив та умів найкраще – працював зварювальником, виготовляв такі потрібні нині буржуйки. А коли отримав виклик із військкомату – став на захист країни, навчився керувати дронами, опановував все нові спеціальності.

Герой до останнього захищав свою рідну землю. Він мріяв повернутися додому – на Запоріжжя – вільне від ворога та війни, де можна з насолодою працювати, займатися улюбленою справою, ростити донечок, кохати та бути щасливим.

І він повернеться додому після звільнення від окупанта. На жаль, повернеться на вічний спочинок… Вічна слава Герою, який був готовий і бився за свободу нашої країни.

Читайте також:  Збитки катастрофічні: збирають кошти родині рівнян, в яких вночі згорів дім

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я