Рішення щодо партійного розгляду щодо членів ради відкладено

13

Рішення про процедуру партійного замовлення тепер буде ухвалено на виконавчих зборах у лютому.

 

Рішення щодо партійного розгляду щодо членів ради відкладено

Виконавча рада СДПН землі Тюрінгія відклала ухвалення рішення щодо партійного розгляду щодо двох муніципальних радників у Хільдбургхаузені.

Член правління Діана Леманн заявила в четвер увечері в Ерфурті, що спочатку слід провести переговори з двома муніципальними політиками від СДПН. Два члени ради від соціал-демократів разом із AfD проголосували за процедуру зняття з виборів мера Хільдбургхаузена Тіло Куммера (Ліва партія).

За словами Леманна, вона припускає, що рішення про процедуру партійного замовлення тепер буде ухвалено на виконавчих зборах у лютому. “Нам потрібні чіткі наслідки”.

Разом з іншими членами СПД вона подала клопотання про розгляд справи у порядку партійного замовлення. Поведінка членів ради викликала критику не лише у СПД. У Тюрінгії AfD перебуває під наглядом Управління захисту конституції через правоекстремістські тенденції. Лідер СДПН та міністр внутрішніх справ Георг Майєр критикував поведінку членів ради СДПН, але спочатку хотів налагодити діалог.

Провадження за наказом сторін здійснюється внутрішньопартійним арбітражним судом. У ньому розглядаються партійні покарання, такі як відставка з посади до виключення з партії.

Читати також:

.

Читайте також:  Конференція Ради держав Балтійського моря

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я