Принц Гаррі розповів, як поспілкувався із примарою матері

22

Мемуари принца Гаррі вже встигли привернути до себе увагу. Однак нові деталі дивують публіку. Для шанувальників було очікувано, що Гаррі скаже щось скандальне про своїх родичів. Але на те, що в книзі буде щось містичне, явно ніхто не очікував. Чоловік Меган Маркл уміє дивувати. Виявляється, раніше принц Гаррі поспілкувався з примарою матері, принцеси Діани. Про цей незвичайний досвід він розповів у мемуарах.

Принц Гаррі поспілкувався з примарою матері

Гаррі був дуже близький до своєї мами. Коли Діани не стало, хлопчику виповнилося лише 12 років. Звісно, ​​йому це стало ударом. У різних інтерв’ю, у документальному серіалі та в мемуарах Гаррі багато говорив про свою матір. Часто він акцентував увагу на тому, що вони з Діаною дуже схожі на характери і життєву позицію. Гаррі підкреслював, що він син своєї матері.

Гаррі часто не вистачало (і не вистачає зараз) мами поряд. Він зізнався у своїй книзі, що намагався зв’язатися з Діаною за допомогою «жінки з силами». Для Гаррі це був незвичайний досвід, тому що він не сильно вірить у подібні речі і знає, що серед ясновидців та екстрасенсів вистачає шарлатанів. Тоді Гаррі теж не мав стовідсоткової довіри до тієї жінки, але його переконувало та заспокоювало те, що йому порадили люди, яким він довіряє.

Прозора сказала Гаррі, що Діана сильно вплинула на те, яким він став і як живе: ‚Ти живеш тим життям, яким вона не змогла. Ти проживаєш те життя, яке вона хотіла для тебе».

У мемуарах принц наголосив, що вірить сказаному екстрасенсом, бо під час зустрічі він відчував особливу енергію довкола цієї жінки. Гаррі додав, що, за словами екстрасенсу, навколо нього теж була особлива аура. Принцеса Діана була поряд зі своїм сином. Гаррі зізнався, що це відчував навіть власним тілом — у нього потепліла шия і очі наповнились сльозами.

Читайте також:  Меган Маркл крутиться як може: "Їй доводиться продавати шампунь для собак"

Гаррі вимагав екстрасенсу доказів.

Хоч принц зізнався, що відчував присутність матері, йому хотілося якихось раціональних доказів того, що екстрасенс може спілкуватися з Діаною. Тоді жінка розповіла Гаррі історію про ялинкову іграшку, яку розбив Арчі Діана, за словами екстрасенса, на той момент була там і все бачила, а тепер переказала їй цю історію як доказ.

«Ваша мати говорить щось про різдвяні прикраси. Від матері? Або від бабусі? Щось упало? Зламалося? Ваша мати каже, що трохи сміялася з цього»– Цитує екстрасенса Гаррі в мемуарах.

Все, що пов’язане з Діаною, дуже важливе для Гаррі. Як бачиш, заради цього він навіть готовий повірити в містику. Що думаєш про це? Чи варто Гаррі відкривати шанувальникам такі потаємні подробиці?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я