“Проблема не в петардах, а в тих, хто ними зловживає”

25

Напади на пожежників та поліцейських напередодні Нового року продовжують обговорюватися у суспільстві. Асоціація піротехнічної промисловості завила, що заперечує легальні феєрверки.

 

«Проблема над петардах, а тих, хто ними зловживає»

Асоціація піротехнічної промисловості (VPI) засудила спалахи насильства у новорічну ніч та спробувала захистити галузь від критики. Особливо шокуючим було використання феєрверків проти пожежних бригад та поліції, заявила асоціація виробників петард та феєрверків. Член ради Річард Ейкель сказав: “Проблема не в петардах, а в тих, хто ними зловживає”.

Асоціація піротехнічної промисловості проти контрабандної продукції

Тому асоціація заперечує легальні феєрверки. З іншого боку, нелегальні феєрверки – це «не розвага, а загроза життю та здоров’ю», наголосив голова правління VPI Томас Шрайбер. Тільки за останні кілька місяців поліція вилучила сотні тонн нелегальної продукції – це має змусити вас замислитися. Асоціація також підтримує оснащення приладів і натільних камер для зйомки агресивних злочинців, чого вимагають представники екстрених служб.

Проблема не в петардах: це сумна кульмінація жорстокості та неповаги до служб екстреної допомоги.

Кнут Флекенштайн, національний голова Arbeiter-Samariter-Bund, заявив у прес-релізі: «Події новорічної ночі – це сумна кульмінація жорстокості та неповаги до служб екстреної допомоги, які спостерігалися протягом багатьох років. Вони повинні мати наслідки – винні мають бути виявлені та покарані», – зажадав голова аварійної служби.

Напередодні Нового року поліцейським та рятувальникам у кількох містах заважали працювати та обстрілювали їх петардами та ракетами. Особливо багато жорстоких нападів було скоєно на поліцію та пожежну охорону у Берліні. Постраждали 33 особи.

.

Читайте також:  Пехштейн після виступу у формі: прямої заборони немає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я