Президент ФРН Штайнмаєр удостоєний премії Кісінджера

24

Президент Німеччини заслужено отримав премію Генрі Кісінджера за заслуги у розвитку трансатлантичних відносин.

 

Федеральний президент Франк – Вальтер Штайнмаєр був удостоєний премії Генрі Кісінджера за заслуги перед трансатлантичними відносинами в Нью-Йорку.

Штайнмаєр: «удостоєний премії Кісінджера у важкі часи»

«Ця церемонія нагородження проходить у важкі і навіть небезпечні часи», — сказав Штайнмайєр у своїй вітальній промові у відповідь. Він зазначив, що має на увазі насамперед агресивну війну Росії в Україні. Тим не менш, Федеральний президент Німеччини сподівається, що «ідеї свободи та демократії продовжать сяяти у 21 столітті».

Премію, названу на честь колишнього держсекретаря США Кісінджера, вручають щороку з 2007 року. Серед попередніх переможців були колишні канцлери Гельмут Шмідт та Гельмут Коль, а також екс-президент США Джордж Буш-старший.

Удостоєний премії Кісінджера, але головна нагорода – довіра німців

Франк – Вальтер Штайнмайєр – один із найшанованіших політиків у Німеччині за останні роки. Але не лише обличчя німецької міжнародної політики. Він уособлює колективну совість нації, є об’єднуючим моральним лідером. Він не побоявся визнати, що раніше приймав помилкові рішення щодо Росії. Коли був прихильником “Північного потоку – 2”, незважаючи на попередження партнерів. Однак зазначив, що визнання помилок — вірна ознака того, що він не повторить їх у майбутньому.

Він не побоявся визнати, що раніше приймав помилкові рішення щодо Росії – був прихильником «Північного потоку – 2», незважаючи на попередження партнерів.  Однак зазначив, що визнання помилок — вірна ознака того, що він не повторить їх у майбутньому.  Matthias Wehnert / shutterstock.com

Він дбає про інтереси малозабезпечених у Німеччині. Бере участь у багатьох міжнародних проектах. Послідовно виступає за мир та демократію. Його поведінка – своєрідний політичний лакмусовий папірець. Так, він не став терпіти нахрапистого нахабства президента України Володимира Зеленського, і відклав візит до України. Що не завадило Німеччині допомагати цій країні у несправедливій війні проти неї, та дбати про мільйони українських біженців.

Читайте також:  Прем'єр-міністр Сунак дивує співробітників уряду телефонним дзвінком

Наприкінці жовтня федеральний президент Німеччини звернувся до народу. У своїй промові про становище в країні Франк-Вальтер Штайнмаєр пророкував Німеччині важке майбутнє. Німці вірять своєму президентові, нація сумлінно затягує паски.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я