Препарат для діабетиків метформін під загрозою в Німеччині

5

Директива ЄС стикається з національними правилами. Виробники медицини стурбовані надмірними витратами та загрожують припинити вивільнення найважливішого препарату для лікування діабету.

Препарат для діабетиків метформін під загрозою в Німеччині

У ЄС було прийнято нову директиву. Європейська директива щодо очищення міських стічних вод передбачає четвертий крок у очисних спорудах. Навіть найменші речовини слід відфільтрувати з води за допомогою різних процесів. До них належать, наприклад, косметика, промислові хімічні речовини та лікарські засоби. Наприклад, ліки потрапляють у стічні води через неправильне утилізацію. Ці речовини майже неможливо видалити за допомогою сучасних технологій очисних споруд. Директива ЄС вплинула на метформін у Німеччині, повідомляє tagesschau.de. Можливо, вони перестануть його виробляти.

Тим токсичніше, тим дорожче

Чим токсичніша речовина, тим більше вам доведеться платити. Оцінка цього не завжди легко. Регламент застосовується приблизно до 350 речовин з різноманітними наслідками. Шкідливий вплив деяких речовин добре зафіксовано. Наприклад, анальгетичний диклофенак.

Препарат для діабетиків метформін загрожує Німеччині. Фото: mina rad / unsplash.com

Що стосується інших речовин, то ситуація з дослідженнями залишається незрозумілою. Важко порівняти їх один з одним. Це ускладнює перенесення токсичності на певну грошову цінність.

Метформін у Німеччині може бути невигідним для виробництва

Нова директива впливає на препарат для лікування метформіну діабету. За даними фармацевтичної промисловості, виробники будуть змушені нести високі додаткові витрати внаслідок розділення витрат. Виробники Zentiva та Sandoz, що ведуть на ринку, загрожують відкликати метформін з ринку. Вони не можуть включати витрати в ціну продажу.

Препарати, що відпускаються за рецептом, є дійсними, які виробники зобов'язані дотримуватися відповідно до договорів з лікарняною касою та Міністерством охорони здоров'я. Це може зробити виробництво метформіну невигідним.

Метформін – це найважливіше ліки від діабету

ЩоМетформін – це незамінне ліки для людей з діабетом 2 типу“, – пояснює баптист Галвіц у німецькому діабетичному товаристві”.Він працює добре. Він має порівняно небагато побічних ефектів і простий у використанні. У той же час, вартість терапії низька – 20 центів на день“. Відповідно до медичних рекомендацій, це Препарат – це перший вибір при прийнятті рішення щодо лікування наркотиками діабету 2 типу.

Читайте також:  Чому кішки нявкають ночами і не дають спати: 6 основних причин

2,9 мільйона пацієнтів у Німеччині залежать від метформіну. Зупинення виробництва призведе до серйозних наслідків. Є альтернативи. Наприклад, терапія інсуліном. Але вони мають більше побічних ефектів і дорожчі.

Метформін у Німеччині – не пластикова чашка

Натан Обермайер з Федерального департаменту охорони навколишнього середовища знає всі плюси та мінуси нової директиви ЄС. “З екологічної точки зору, четвертий крок очищення має сенс. У той же час, наразі є мало розумних альтернатив для ліків від діабету. Немає сенсу змусити цього ліки зникати з ринку”.

Препарат для діабетиків метформін загрожує Німеччині. Фото: Volodymyr Hryshchenko / unsplash.com

Розширена відповідальність виробника також добре працює в інших директивах ЄС. Наприклад, у секторі відходів з одноразовою Директивою про пластмас. Існує контрольована кількість пластикових виробів. Для них виробники можуть відносно легко включати додаткові витрати в ціну продажу. Європейський фармацевтичний ринок – це зовсім інша історія. Особливо тому, що Пацієнти не можуть вирішити самостійно, потрібні їм ліки чи ні.

Хто повинен платити за чисту воду?

У 2015 році Федеральне агентство з охорони навколишнього середовища опублікувало звіт. Він говорив у ньому за відшкодування витрат шляхом стягнення плати за стічні води Замість розширеної відповідальності виробників. “Ми підрахували, що це коштуватиме 15 євро на рік від кожного мешканця”– пояснює Натан Обермейер. Якби виробники фармацевтичних препаратів сплачували витрати, то, ймовірно, в якийсь момент це було б перенесено на плечі населення. Наприклад, У формі збільшення внесків у медичне страхування.

Приклад у метформіну показує, які проблеми можуть виникнути, коли заплановані директиви ЄС суперечать національними нормами. Наприклад, максимальні ліки в Німеччині. Директива ЄС вже набула чинності. Для забезпечення постачання таких препаратів, як метформін, потрібні рішення.

Читайте також:  Чому хула-хоп не для всіх: вчені розкрили таємницю

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я