Прем’єр-міністр Сунак звільнив генерального секретаря через податкову справу

17

Податкова справа Захаві була фактично оголошена Ріші Сунаком закритою. Однак після проведеного розслідування прем’єр-міністр відмовив у довірі до генерального секретаря своєї партії Торі.

 

Прем’єр-міністр Сунак звільнив генерального секретаря через податкову справу

У Великій Британії консервативний уряд прем’єр-міністра Ріші Сунака не може вибратися з негативних заголовків. Сунак звільнив генерального секретаря своєї партії Торі Надіма Захаві через податковий скандал, а також вигнав його з кабінету міністрів, повідомило інформаційне агентство PA з посиланням на лист про звільнення.

Раніше глава уряду, який перебуває на своїй посаді менше ніж 100 днів, розпорядився провести незалежне розслідування звинувачень. Захаві раніше займав місце в кабінеті міністрів як міністр без спеціального портфеля.

Колишній міністр фінансів вже кілька днів критикує його особисті фінанси. За повідомленнями ЗМІ, 55-річний бізнесмен заплатив національному податковому відомству семизначну суму, щоби врегулювати суперечку про свої податкові справи. Захаві також визнав це, але не назвав конкретної суми. Екс-міністра звинувачують у використанні офшорної компанії в Гібралтарі в рамках своєї ролі акціонера Yougov, компанії з проведення опитувань, одним із засновників якої він був.

За Консерватором було круте піднесення. Він народився в Іраку, приїхав до Великобританії як біженець у віці дев’яти років і вже обіймав різні міністерські пости за колишніх глав уряду Бориса Джонсона і Ліз Трус.

У своєму листі до Захаві Сунак написав, що він обійняв посаду прем’єр-міністра, щоб очолити уряд, який виступає за чесність, професіоналізм та підзвітність на всіх рівнях. Він сказав, що в ході розслідування було встановлено, що мало місце «серйозне порушення міністерських правил».»

Це не перший міністр, який покинув кабінет за перші 100 днів роботи уряду Сунака: Екс-міністрові Гевіну Вільямсону довелося зняти капелюх через звинувачення у знущаннях.

Читайте також:  Єллен загрожує суверенним дефолтом 5 червня

Читайте також:

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я