Прем’єр-міністр Сунак дивує співробітників уряду телефонним дзвінком

24

Перед обличчям масової хвилі страйків у Великій Британії прем’єр-міністр Ріші Сунак відмовився від традиційного різдвяного звернення. Натомість він здивував кількох державних службовців особистими дзвінками, повідомила Даунінг-стріт.

У суботу Сунак написав у Твіттері: «Усім британцям, які працюють на Різдво – дякую. Де б ви не знаходилися – у Могадішо чи Мілтон-Кінсі, я особисто вдячний вам за ваші зусилля».

На думку коментаторів, Сунак хотів дати зрозуміти, яке значення він надає державній службі. Профспілки звинувачують уряд у відмові від адекватного підвищення заробітної плати.

Страйки зривають святкування Різдва

Святкування Різдва у Великій Британії цього року було затьмарено численними страйками. Через те, що працівники Royal Mail страйкують вже кілька тижнів, багато людей не отримали різдвяної пошти або посилки. Страйки на залізницях та прикордонників ускладнюють відвідування родичів. Багато інших галузей також нині переживають періодичні страйки, наприклад служба охорони здоров’я.

За даними урядових джерел, Сунак дзвонив дипломатам у Сомалі, Пакистані та Україні, а також керівнику державної благодійної організації у Лондоні. Він також звернувся до екіпажу криголама «HMS Protector», який зараз розгорнуто навколо Південних Сандвічевих островів поблизу Антарктиди, забезпечуючи постачання для вчених та інших людей.

Сунак обіймає свою посаду з жовтня. 42-річний президент хотів провести своє перше Різдво як прем’єр-міністр у своєму виборчому окрузі Річмонд у північному англійському графстві Північний Йоркшир.

.

Читайте також:  Розміщення ядерної зброї в Білорусі, незважаючи на критику Заходу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :