Працювала барменом, а стала акторкою з мільйонним статком. Життя Сандри Буллок

74

Ім’я 58-річної актриси Сандри Буллок, можливо, стало вже загальним у всьому світі. Але є деякі речі, про які можуть не знати головні фанати зірки. Обговоримо цікаві факти про Сандру Буллок? У неї в житті були злети та падіння, і цей досвід перетворив її на чудову жінку, якою вона стала.

Цікаві факти про Сандру Буллок

Раніше актриса була барменом

Це зараз Сандра Буллок — актриса з мільйонним статком та щаслива володарка кінопремії «Оскар». Зрозуміло, це все талановита зірка не одержала з пелюшок. До цього їй доводилося не лише працювати на знімальних майданчиках та махати ручкою на червоних доріжках. Сандра Буллок і на барі людей обслуговувала, адже вона працювала барменом. Їй треба було триматися на плаву у фінансовому плані, коли вона лише розпочинала свій шлях актриси.

Сандра Буллок займалася балетом і була чирлідером

В Америці дуже розвинена культура чирлідінгу. Чірлідери – це члени спільноти вболівальників, які підтримують свої спортивні команди: шкільні, університетські і таке інше. В інтерв’ю Буллок розповіла, що у старшій школі вона була чирлідером. Незважаючи на те, що Сандра не була знайома з баскетбольною термінологією, вона була затятою вболівальницею. Крім того, майбутня актриса займалася у дитинстві балетом.

Актриса вільно розмовляє німецькою

Цікаво, що мати Сандри Буллок була вчителем німецького вокалу та оперною співачкою. Батьки Сандри навіть одружилися в Німеччині. Незважаючи на те, що Буллок народилася у Вашингтоні, округ Колумбія, вона виросла, говорячи німецькою.

Впливова ділова жінка – це про Сандру

Буллок стоїть за продюсерською компанією Fortis Films. Своє дітище вона заснувала наприкінці 1990-х. Компанія випустила такі відомі фільми, як «Проблиски надії», «Практична магія», «Міс Конгеніальність», «Все про Стів» та останнє «Загублене місто». Цікаво відзначити, що акторка також знялася у всіх із них.

Читайте також:  Квартира в Парижі простояла закритою 70 років - ось що було всередині!

Сандра – це та людина, про яку можна сказати, що він талановитий у всьому. Адже жінка також керує успішним рестораном Walton’s Fancy & Staple в Остіні, Техас. Там подають смачну звичну їжу. Заклад, до речі, для місцевих – справжній фаворит!

Діти у Сандри у пріоритеті

Сандра – любляча мама. Заради своїх дітей вона навіть оголосила, що бере перерву у кіно. Їй хочеться проводити більше часу з синами. У Буллок є син Луї та дочка Лайла. Їхня акторка прийняла в сім’ю, але любить як рідних. Це безперечно.

Завжди на крок попереду, коли допомагає іншим

Відомо, що Сандра Буллок стала однією з перших серед знаменитостей, які робили щедрі пожертвування і не хизувалися цим публічно. Актриса готова протягнути руку допомоги з різних приводів: чи то у відповідь на стихійне лихо, чи на підтримку зусиль зі збирання коштів. Наскільки відомо пресі, останніми роками внески Сандри Буллок перевищили 5 мільйонів доларів.

А тобі подобається актриса? Який улюблений фільм із Сандрою Буллок?

Джерело: Bright Side

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я