Король Чарльз особисто прибув поспілкуватися з українськими військовими на полігони у Великій Британії

33

Буквально днями британські газети опублікували знімки, де пліч-о-пліч стоять король Чарльз та українські військові. За словами журналістів, ці фотографії були зроблені на одному з полігонів, створених Великобританією для навчання бійців з України. У свій час Лондон першим ініціював проект, покликаний надати солдатам атакованої країни всі необхідні знання для завдання ударів по окупантам. Раніше прямий контроль над проектом утримувала в сухих, але міцних руках Єлизавета II. А зараз цим особисто займається Чарльз!

Король Чарльз та українські військові: на варті справедливості

Всесвітня підтримка

Нагадаємо, 21 липня 2022 року генштаб ЗСУ повідомив, що Британія готова запропонувати масштабну навчальну програму для 10000 українців! Навчанням рекрутів займалися на військових об’єктах на всій території туманного Альбіону. А свою допомогу в інструктажі запропонувало понад тисячу досвідчених солдатів з армій Британії та Канади.

Власним прикладом Великобританія проклала шлях інших європейських держав. Вже до осені 2022 року десятки тисяч українців навчалися військової справи по всій Європі! Але переважна більшість бійців отримувала навички саме від британців і фахівців з Канади, які долучилися до них.

Проміжні висновки

4 грудня остання у 2022 році серія тренувань українських воїнів у Британії добігла кінця. Весь світ сподівався, що Росія одумається і припинить безглузде, але нескінченно моторошне вторгнення. Але не тут було. Постійні удари російських ракет по критичній інфраструктурі України разом зі штурмами українських міст продемонстрували людям: кремлівські чинуші пішли ва-банк.

Тому вже у січні 2023 року програму навчання захисників України за кордоном запустили наново. На цей раз до тренувань підключили також військові об’єкти Канади. За приблизними підрахунками, у 2023 році непрості тренування у британських та канадських експертів пройдуть щонайменше 19 500 українських солдатів!

Читайте також:  Діти принца Гаррі та Меган Маркл стали принцом та принцесою

Високий контроль

Британія зобов’язалася підтримувати Україну доти, доки атакованій Росією країні це буде потрібно. А уряд Сполученого Королівства слів на вітер не кидає! Тренування українських солдатів йдуть зовсім не абияк. Процес знаходиться під контролем вищих чинів королівської армії.

Верховним куратором проекту значиться сам правитель держави. Фотографія, на якій король Чарльз та українські військові стоять пліч-о-пліч, переконливо доводить: аристократ приділяє максимум уваги тренуванням українців. Зрозуміло, що часто проводити такі особисті інспекції він не може, але з’являється на полігонах регулярно.

Ну а безпосереднє керівництво інструкторськими командами здійснює безпосередньо британський генштаб. Глава генштабу, генерал Патрік Сандерс, теж періодично мелькає на знімках із фотозвітів. Британці вчать українців на совість, оскільки всі, від короля до простого інструктора, чудово розуміють: світ у Європі настане лише тоді, коли солдати України викинуть зі своєї країни останнього окупанта.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я