Повітряна тривога в Україні – сильні вибухи також у Києві

34

За даними військових джерел у Києві, Росія знову завдає великомасштабних ракетних ударів по Україні. У четвер вранці по всій країні було оголошено повітряну тривогу. Декілька сильних вибухів пролунало і в центрі столиці Києва, про що повідомив з місця подій репортер Німецького агентства друку.

За повідомленнями, для відбиття атак були задіяні українські засоби протиповітряної оборони. Спочатку було незрозуміло, чи були також удари від ракет. Вибухи також відбуваються переважно під час запуску російських ракет або безпілотників.

Надходили повідомлення про ракетні удари та вибухи з кількох районів України на півдні та заході. Росія інтенсивно атакує енергетичну інфраструктуру України з інтервалом у кілька днів із жовтня. Щоразу було задіяно десятки ракет. Деякі з них досягли своєї мети, тому мільйони людей у ​​країні страждають від відключення електроенергії взимку.

Нова хвиля очікувалася до кінця року. Вночі вже було проведено атаки безпілотників. Українські військові заявили вранці, що після нічних атак безпілотників противник тепер атакує з різних напрямків ракетами, запущеними з бомбардувальників у повітрі та з військових кораблів. За його словами, окупанти виявляли «високий рівень активності». Влада закликала людей терміново сховатися в бункерах.

Читайте також:  Ізраїль підтверджує: Два заручники звільнені ХАМАСом

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я