“Потяг пішов”. Чим обернулися для Дженніфер Еністон спроби завагітніти

47

Бездітність Дженніфер Еністон довгі роки була улюбленою темою журналістів. Однак настав час поставити в цьому питанні крапку. І акторка сама це зробила, давши відверте інтерв’ю. Зірці «Друзів» 53 роки, і вона вважає, що її потяг материнства пішов. Якщо раніше це дуже засмучувало знаменитість, то зараз їй вдалося переосмислити ситуацію. Отже, чому Дженніфер Еністон без дітей у свої 53які страшні часи їй довелося пережити, намагаючись завагітніти, і що актриса думає про сім’ю — далі в матеріалі.

Чому Дженніфер Еністон без дітей у свої 53 роки

Якщо хтось думає, що Дженніфер просто у певний період свого життя вибрала кар’єру, а не сім’ю, то це цілковита помилка. Насправді, як зізналася Джен в інтерв’ю виданню Allure, вона довгі роки намагалася стати мамою. То справді був важкий десятирічний період — від 30 до 40 років.

Актриса витрачала багато сил, часу та коштів, але завагітніти так і не виходило. Дженніфер зважилася на ЕКОАле навіть це, на жаль, не допомогло. «Я намагалася завагітніти. То був складний шлях для мене, шлях створення дитини. Усі ці роки спекуляцій… Це було тяжко. Я проходила ЕКО, пила китайський чай, що завгодно»– Розповіла зірка.

Спочатку ситуація здавалася Дженніфер жахливою. Вона проклинала себе і все на світі. Однак із роками вона зрозуміла, що з цього вона навіть отримала для себе користь. Актриса вважає, що після всіх пережитих жахів вона стала набагато сильнішою, впевненішою. «Я вдячна за всі ці жахливі речі. Інакше я б застрягла в ролі тієї людини, яка була такою нервовою, такою невпевненою».– переосмислила ситуацію Еністон.

Про що шкодує зірка і що її найбільше дратувало у цій історії

Наразі Дженніфер Еністон вже повністю відпустила ситуацію. Вона каже, що осмислила те, що вона не матиме своїх дітей. «Я відчуваю полегшення. У моєму житті більше немає запитань: “Чи можу я? Що мені скуштувати ще?”. Мені більше не потрібно про це думати»– Каже актриса.

Читайте також:  5 цікавих та корисних подарунків дружині на Новий рік

Але дещо в минулому актриса хотіла б змінити. Дженніфер зізналася, що віддала б все на світі, якби хтось раніше порадив їй заморозити свої яйцеклітини. Але зараз зірка має те, що має.

Дженніфер, без сумніву, сильна та мудра жінка. Зараз її не турбує думка оточуючих, косі погляди тощо. Але раніше, звичайно, їй було прикро, коли про неї говорили гидоті, не знаючи при цьому справжнього стану речей. Так, актрису називали егоїсткою. Вона, мовляв, поставила у своєму житті себе на перше місце, і немає їй діла ні до дітей, ні до сім’ї. Як бачимо, це було негаразд.

Крім того, раніше Джен сильно дратували чутки про те, що її колишній чоловік Бред Пітт пішов від неї тільки тому, що вона не змогла чи не захотіла народити йому дітей. Еністон підкреслює, що це нісенітниця.

А може, поїзд ще не втік?

Питання із власними дітьми Еністон можна закрити. Але що щодо сім’ї? На питання про відносини «холостячка» Дженніфер відповіла, що не виключає того, що ще може вийти заміж. Хоч Еністон сильна та незалежна, вона зізнається, що іноді їй хочеться прийти додому після важкого дня і просто потонути в обіймах іншої людини. Хочеться лягти, згорнувшись клубочком, та отримати підтримку від коханого.

Поки що це лише розмови. Але Дженніфер явно не варто ставити на собі хрест у 53. Тим паче виглядає вона чудово. А як ти вважаєш?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я