Помер американський актор Тайлер Крістофер

12

Протягом двадцяти років Тайлер Крістофер виконував роль Ніколаса Кассідіна у популярному американському серіалі «Головний госпіталь». Тепер актор і колишній чоловік зірки «Відчайдушних домогосподарок» Єви Лонгорії раптово помер у віці лише 50 років.

Помер американський актор Тайлер Крістофер

Американський актор Тайлер Крістофер помер. Колишнього актора серіалу «Головний госпіталь» було знайдено неживим у своїй квартирі в Сан-Дієго 31 жовтня і, мабуть, помер від серцевого нападу. Про це повідомив його колишній колега та друг Моріс Бенард через Instagram.

Крім того, в тексті, що супроводжує дві фотографії Крістофера, йдеться: «Тайлер був по-справжньому талановитою людиною, яка запалювала екран у кожній сцені, в якій з’являлася, і любила доставляти радість своїм відданим шанувальникам своєю грою. Тайлер був доброю душею та чудовим другом для всіх, хто його знав. Тайлер був прихильником покращення психічного здоров’я та лікування наркоманії, відкрито розповідаючи про свої проблеми з біполярною депресією та алкоголізмом. Ми глибоко засмучені втратою нашого дорогого друга і молимося за його дітей та батька».

Нагороджений шістьма «Еммі»

Тайлер Крістофер отримав популярність завдяки ролі Ніколаса Кассідіна в американському серіалі «Головний госпіталь», яку він грав з 1996 по 2016 рік. 2017 року він перейшов до американського мила «Час бажань», де його можна було побачити до 2019 року. За свою кар’єру Тайлер Крістофер був удостоєний шести «Еммі».

З 2002 по 2004 рік він був одружений на зірці серіалу «Відчайдушні домогосподарки» Єві Лонгорії. Після розлучення він ще двічі заручався з колегами за серіалом «Головний госпіталь», поки 2008 року не одружився з американською спортивною журналісткою Брієнною Педіго. У пари народилося двоє дітей, і 2021 року вони розлучилися.

Читайте також:  Опубліковано базу забруднювачів навколишнього середовища

У травні цього року Тайлера Крістофера заарештували за появу в громадському місці в стані алкогольного сп’яніння в аеропорту Голлівуду Бербанк, але через деякий час було відпущено під заставу. Щось подібне сталося у 2019 році, коли він заснув на задньому сидінні автомобіля Uber.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :