Поливати себе самі: геніальний лайфхак для власників домашніх рослин

12

Іноді навіть найвідчайдушніші домосіди змушені залишити свій будинок і вирушити кудись на кілька днів – у відрядження чи відпустку. Найскладніше в цей момент доводиться тим, хто любить розводити кімнатні рослини.

На щастя, є спосіб забезпечити їх вологою навіть без необхідності просити когось заходити до вас та поливати вазони. Про нього розповів блогер-садівник Хілтон Картер, який має у своєму будинку десятки рослин і при цьому працює на телебаченні і часто їздить на зйомки, тому йому доводиться час від часу користуватися цим лайфхаком, пише портал Obozrevatel.

Щоб облаштувати систему самополиву вазонів вам знадобляться:

  • шпагат або товста нитка із натурального волокна, підійде також нарізана на смужки натуральна тканина;
  • будь-яка ємність;
  • достатня кількість води, що відстоялася.

Наберіть у ємність (таз, цебро, миску, вазу) води, що відстоялася, придатної для поливу рослин. Наріжте шпагат або нитку досить довгими шматками, щоб вони могли дістати одним кінцем до дна ємності, а іншим до горщика. Якщо ви вибрали для системи автополиву смужки тканини, то поверніть їх у джгут. Важливо, щоб матеріали були натуральними, адже вони вбирають воду, а чи не відводять її.

Розставте рослини навколо ємності з водою, зануріть у неї шпагат, нитку чи тканину одним кінцем, а інший кінець на невелику глибину введіть у ґрунт кожного з вазонів. Тканина вбере воду і почне поступово передавати її у землю. Добре, якщо ємність при цьому буде розташовуватися трохи вище за рівень землі в горщиках.

Рекомендується експериментувати із довжиною смужок матеріалу та висотою ємності для води заздалегідь. Так ви переконаєтеся, що ваша система працює ефективно, і рослини одержують необхідну кількість вологи.

Читайте також:  Користь на шкоду: 6 продуктів, які не можна їсти занадто часто

Додатковий бонус – така система за рахунок випаровування води створить ідеальний вологий мікроклімат для рослин. Вони вбиратимуть рідину не лише через землю, а й через повітря.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я