Політики та поліція попереджають про відновлення заворушень напередодні Нового року

9

Політики та поліція попереджають про відновлення заворушень напередодні Нового року

Незадовго до настання нового року політики та поліція обговорюють, як запобігти новим заворушенням, подібним до тих, що сталися рік тому. Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер закликала до якнайшвидшого посилення законів про зброю. Поліцейська профспілка (GdP) звинуватила політиків у «повному провалі».

Про заворушення не варто говорити, але багато говорить про те, що на Берлін чекає така ж складна новорічна ніч, як і минулого року, заявив глава GdP Йохен Копельке в інтерв'ю берлінській газеті «Тагесцайтунг» («Таз» – п'ятничний випуск). Він бачить основну проблему в тому, що група людей, що росте, вважає насильство над іншими «модним». Напади на поліцейських чи медиків сприяють зміцненню їхнього іміджу.

Для боротьби з цим необхідні жорсткі покарання, найкращі концепції профілактики та більше досліджень, зажадав Копельке в інтерв'ю. У той же час, необхідно відповісти на запитання, чому з цими групами більше не працюють. «Це завдання політики. Тут вони зазнали повного провалу».

Лідер берлінської ВДП, депутат бундестагу Крістоф Майєр також заявив в інтерв'ю Die Welt (п'ятничне видання), що існує ризик повторення заворушень, що сталися на рубежі року. Він закликав до більш активного підходу до тих, хто становить загрозу, і до більш ранньої присутності поліції, а також до широкого використання натільних камер.

Джерело: www.ntv.de

Читайте також:  На Рівненщині потяг збив жінку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я