Плюси і мінуси такого підходу

9

У італійській щоденній газеті Il Foglio частина питань написана штучним інтелектом. Редактор -in -chief хоче розпочати дискусію та попередити критиків.

AI пише італійську газету: плюси і мінуси цього підходу

Журналісти формулюють цю тему, а штучний інтелект (AI) піклується про все інше. З 18 березня II написав італійську газету Іл Фогліо. Таким чином, створюються чотири сторінки щоденної публікації. Серед тем – статистика економічного розвитку, політичний хід Дональда Трампа та позиція уряду Грузії Мелія у війні в Україні.

Керас вважає, що це вже стає очевидним. Для того, щоб тексти, написані людьми, мали велику цінність для читачів порівняно зі статтями, створеними AI, слід побачити Вони мають навички, якими володіють лише люди. ЩоМи повинні показати, в чому ми добре, щоб ми не могли замінити машину. ”

AI пише газету без гумору

Експеримент римської газети привертає велику увагу в медіа -сфері Італії. Aleessio Ana, експерт із штучного інтелекту в італійському інформаційному агентстві ANSA, визнає, що тексти, створені штучним інтелектом, є досить читабельними та фактологічно точними. Але в одному з подкастів ANSA він критикує відсутність людських елементів, таких як класифікація та гумор.

Однак він не здивований відсутністю гумору при AI, пояснює Якоб. Це тому, що він здатний генерувати тексти, які читаються так, ніби вони стоять за певною продуманістю. Але насправді AI не може відхилятися від основного принципу алгоритмів. Вони сортують слова відповідно до статистичних правил. “І тому він не в змозі визнати гумор”.

Немає звітів про розслідування

Андреа Гарібальді з італійської журналістської мережі “Professione Reporter” має ще одну причину критики. AI не в змозі принести до світла, яке люди, які займають відповідальні посади, вважають за краще залишити таємницю. “Він не досягає успіху в відчутті”.

Гарібальді, який, працюючи в кількох великих італійських газетах, викладав Лумса в Римському університеті, в експерименті бачить одне в експерименті “Іл Фогліо”: “Провокація”. Однак міжнародна журналістика може витягувати цінні уроки з цієї провокації. І Garibaldi, як і редактор -in -chief il foglio, cherass Він сподівається на плідну дискусію про те, чого має досягти журналістика в майбутньому.

Читайте також:  Німецька статистична організація допустила витік

Як AI збільшив тираж та викликав інтерес до газети

Однак вчитель журналістики бачить в експерименті з ШІ та економічним аспектом. Порівняно невелика газета не дуже відома навіть в Італії. І тим більше за кордоном. Однак зараз про газетні смуги, створені AI, вони пишуть та обговорюють на всіх континентах, зазначає Гарібальді. “Це основна маркетингова операція”.

Редактор -ін -віри Іл Фогліо не приховує, що він в захваті від додаткової уваги до своєї газети. Циркуляція, який, згідно з Кераса, Це 29 000 примірників, збільшується більше половини. Il Foglio має багато нових абонентів. Однак Серас вважає, що ЗМІ цілком юридично використовують такі ідеї для розширення своєї аудиторії.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я