Пішов у світ інший репер Аарон Картер, брат соліста Backstreet Boys Ніка Картера

356

Навіть у світі кіно мало хто приходить до слави так рано, як Аарон Картер. Так, багато в чому музикант став знаменитим завдяки старшому братові, солістові Backstreet Boys Ніку Картеру. Але вже в 10-річному віці Аарон мав власні фанати! А зі славою, відповідно, прийшли й спокуси. Юний репер з головою поринув у океан заборонених задоволень. У результаті спочатку розпрощався з репутацією, потім зі здоров’ям, а тепер пішов у інший світ.

Аарон Картер: гірка доля юної зірки

Брат легенди

У світі юного Аарона Картера старший брат Нік завжди був живим прикладом для наслідування. Подібно до улюбленого брата, Картер-молодший твердо вирішив підкорити світ музики. Ось тільки Нік став учасником музичного гурту у 12 років. А Аарон створив власну групу, коли йому було лише 7!

Зрозуміло, витвір хлопчика швидко розпався. Але Картер-старший помітив старання брата і вирішив взяти його під своє крило. У 10 років Аарон вже вважався цілком самостійним реп-виконавцем. А в 15 виступав перед багатотисячним натовпом на розігріві у Backstreet Boys у Берліні!

Нескінченні проблеми

На жаль, всі «принади» ранньої популярності не оминули Картера-молодшого. Ще підлітком хлопець прославився у пресі не так завдяки своїм музичним талантам, як через численні скандали. Юридичні конфлікти з родичами, хаос в особистому житті, заборонені речовини… З музиканта Аарон Картер повільно та вірно перетворювався на ходячий купу проблем.

Старший брат не міг нескінченно доглядати за малолітнім репером. Як тільки Нік їхав на гастролі, життя Аарона стрімко летіло під укіс. Репер намагався шукати порятунок у творчості і навіть досяг неабиякого успіху. Але з популярністю та славою в життя Аарона знову входили спокуси.

Читайте також:  Врятувала йому життя, а потім подарувала щастя. Історія кохання Антоніо Бандераса та Ніколь Кімпел

Сумні дні

В останні роки Картер-молодший місяці безперервно проводив у реабілітаційних центрах. Він боровся із залежністю від психоактивних речовин, що досягав певних успіхів. Але потім виходив на волю, відновлював старі зв’язки, і все починалося за новою. Зважаючи на все, чоловік просто не міг зупинитися.

Аарон Картер завершив свій життєвий шлях 5 листопада 2022 року. 34-річного репера знайшли бездиханим у ванній кімнаті. Слідство поки що не готове поділитися з пресою точною інформацією про долю Картера-молодшого. Ходять чутки, що поліцейські опрацьовують версію про замах на життя музиканта!

Останнє вибач

Нік Картер відреагував на те, що сталося офіційним постом у Мережі. «Завжди сподівався, що мій брат вирішить піти здоровим шляхом. Знайде допомогу, якої відчайдушно потребував. На жаль, справжній лиходій Тут – заборонені речовини та психічні захворювання. Сумуватиму за тобою, Аарон. Люблю тебе. Тепер ти хоча б здобудеш той спокій, який шукав і ніяк не міг знайти на землі».

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я