У Японії заборонять великі церковні пожертвування

53

У Японії посилять схему грошових пожертв релігійним групам після вбивства Абе.

У Японії заборонять великі церковні пожертвування

Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда заявив 8 листопада, що уряд країни збирається ухвалити закон, щоб «запобігти» великим пожертвуванням релігійним групам. Адепти релігійних культів вважають, що у Японії заборонять великі церковні пожертвування. Заява Кісіда стала логічним продовженням посилення контролю над Церквою об’єднання після вбивства екс-прем’єра Сіндзо Абе.

У Японії заборонять великі церковні пожертвування через банкрутство людей

Кісіда бореться зі зв’язками політиків та релігійними сектами з липня, коли застрелили колишнього прем’єра. Людина, звинувачена у вбивстві Сіндзо Абе, нібито пішла на цей крок через величезні пожертвування його матері Церкви об’єднання, які збанкрутували сім’ю.

Фуміо Кісіда заявив, що він зустрічав людей, які сильно постраждали через великі фінансові внески до цієї церкви. У свою чергу релігійна секта заперечує порушення закону, вона зобов’язалася запобігати надмірним пожертвуванням.

У Японії заборонять великі церковні пожертвування після вбивства Сіндзо Абе.  Фото: Alexandros Michailidis/shutterstock.com

«Було несамовито чути історії цих людей», — заявив прем’єр-міністр журналістам, викладаючи плани щодо припинення «надмірних пожертв». У їхніх рамках на членів релігійних груп часто чиниться тиск, щоб вони жертвували величезні суми.

«Що стосується нового закону про допомогу жертвам таких пожертвувань, уряд зробить усе можливе, щоб подати законопроект якнайшвидше», — додав він. Закон планують ухвалити на поточній парламентській сесії, що закінчується 10 грудня.

Церква об’єднання через розслідування втратить свою могутність

Минулого місяця Кісіда наказав ініціювати урядове розслідування щодо Церкви об’єднання. Розслідування може призвести до наказу про її розпуск. У результаті церква втратить свій статус релігійної організації, яка звільнена від податків, хоча вона все ще теоретично зможе продовжувати працювати.

Заснована в Кореї в 1954 році Сун Мен Муном, церква, членів якої іноді називають «мунітами», набула світової популярності в 1970-х і 1980-х роках. Вона відома масовими весільними церемоніями.

Читайте також:  ВООЗ прагне стримати спалахи марбурзького захворювання

Групи, пов’язані з церквою, протягом багатьох років вимагали виступів на її зборах впливових політиків. Синдзо Абе та колишній президент США Дональд Трамп не були винятками, проте жоден з них не був пов’язаний із сектою.

Рейтинги схвалення уряду різко впали за останні місяці. Вони досягли найнижчого рівня з того часу, як Кісіда вступив на посаду прем’єр-міністра минулого року.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я