Пішла у світ інший зірка серіалу «Надприродне» Ніккі Ейкокс

67

Американська актриса Ніккі Ейкокс була справжньою зіркою «нульових». Кіномани пам’ятають Ніккі за ролями у фільмі жахів «Джиперс Кріперс 2» та трилері «Секретні матеріали: Хочу вірити». Втім, справжню популярність Ейкокс набула завдяки серіалам. Так, головних ролей артистка практично не мала. Але обличчя Ніккі, що запам’ятовується, миготіло чи не в кожному знаковому серіалі 1999 — 2014 років. Фанати «Надприродного» чудово пам’ятають персонажа Ейкокс, невдачливу студентку Мег Мастерс!

Ніккі Ейкокс: прощання із зіркою серіалів

Довга кар’єра

З глибокого дитинства Ніккі знала, що хоче опанувати творчу професію. Юна Ейкокс добре грала на фортепіано, брала участь у конкурсах краси і просто любила виступати на сцені. З роками мрія стала дійсністю: Ніккі стала професійною актрисою і з головою пішла у роботу.

Зірок з неба Ейкокс не вистачало. Головних ролей вона мала, але ті, що були, запам’ятовувалися публіці на ура. Критики позитивно відзначали роботу Ніккі у серіалах «Там» та «Під прикриттям». Крім того, мало хто знає, що роль Мег Мастерс у «Надприродному» була написана спеціально під Ейкокс!

Нове життя

У 2014 році Ніккі востаннє вийшла на сцену, після чого вирішила зав’язати із кінематографом. Нове життя Ейкокс мало бути пов’язане з музикою! Колишня акторка випустила успішний міні-альбом. На жаль, подальшу музичну творчість артистки перервала епідемія коронавірусу. А у 2020 році життя Ейкокс перекинулася з ніг на голову!

Спершу Ніккі думала, що заразилася ковидом. Принаймні всі симптоми нездужання вказували саме на це. Як розумна людина, Ейкокс миттю звернулася до лікаря. Але медик мав для артистки сумні новини. При ретельному обстеженні у Ніккі виявили лейкемію!

Сутичка із хворобою

Страшна звістка приголомшила актрису. Але Ейкокс не звикла здаватися! Цілих два роки зірка «Надприродного» протистояла хворобі, використовуючи всі можливі засоби. Артистці пересаджували стовбурові клітини, вона пройшла кілька курсів складної та хворобливої ​​хіміотерапії. І весь цей час Ніккі Ейкокс вела блог, де описувала свої переживання та перенесені процедури.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Nicki Aycox (@cashewsandolives)

На жаль, надії американки не справдилися. Два роки комплексного лікування зникли в туні. 16 листопада 2022 року Ніккі Ейкокс померла. Про те, що сталося, повідомила золовка актриси Сьюзен. «Моя розумна, щира та талановита невістка пішла в інший світ. Мій брат, її чоловік, був із нею до кінця. Спочивай зі світом, наш любий ангел».

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Nicki Aycox (@cashewsandolives)

Із зіркою «Надприродного» попрощався і творець знаменитого серіалу Ерік Кріпке. «Вражений звісткою про трагічну долю нашої Мег Мастерс. Вона мала чудове життя, її всі любили. Занадто рано все це сталося.» В останньому Ерік, безумовно, правий. Акторці, яка тимчасово пішла, було всього 47 років…

Читайте також:  Як Селена Гомес відповіла тим, хто критикує її постать

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я