Перший міністр корінних народів Бразилії склав присягу

19

Лідер корінного населення Сонія Гуажажара увійшла до історії Бразилії: Колишнього координатора парасолькової організації корінних народів Abip вчора (за місцевим часом) було приведено до присяги як першого міністра корінних народів у Бразиліа. Вона очолить Міністерство у справах корінних народів, створене президентом Луїсом Інасіу Лула да Сілва.

На церемонії Гуахахара вшанував пам’ять британського журналіста Будинку Філіпса та експерта з корінних народів Бруно Перейри, вбитих минулого року в районі Амазонки.

На заході, на якому був присутній Лула, сестра радника Маріель Франко, убитої воєнізованими формуваннями, Аніель Франко також була введена на посаду міністра з питань етнічної рівності. Лула, лівий політик, виграв другий тур виборів наприкінці жовтня у правого, який займав тоді пост президента Жаїра Болсонару.

77-річний президент уже був президентом найбільшої країни Латинської Америки з початку 2003 року до кінця 2010 року. Він вступив на посаду 1 січня 2023 року. Приведення до присяги Сонії Гуахагари та Аніель Франко було відкладено після того, як радикальні прихильники Болсонаро увірвалися до урядового кварталу до Бразиліа у неділю.

Читайте також:  Прем'єр-міністр Китаю Лі Цян зустрівся із Зедером

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я