OpenAI запустила магазин чат-ботів GPT Store

14
OpenAI

У січні компанія OpenAI відкрила магазин кастомних ботів GPT Store – додавати в нього готові рішення можуть самі користувачі. Доступ до створення розумних помічників отримали власники спеціальних тарифів Plus, Enterprise і Team.

Чат-боти користувачі створюють на базі опції GPTs, яка була анонсована в листопаді минулого року. Вона дає змогу розробляти варіації ботів із певними навичками та знаннями. Налаштувати бот можна шляхом текстового опису та передачі специфічної інформації. Приміром, можна створити помічника, який навчатиме дітей математики або генеруватиме нестандартні рецепти. Головне – завантажити в нього відповідні дані та сформувати грамотну інструкцію. Для створення ШІ-моделі користувач не повинен володіти спеціальними навичками в галузі програмування – процес максимально спрощений і нативний.

В OpenAI повідомили, що до 10 січня користувачі встигли створити понад 3 мільйони рішень для різних завдань – скільки з них уже є на маркетплейсі, у компанії не уточнили. Однак зазначили, що найближчим часом розробники почнуть заробляти на своїх проєктах – схему монетизації пообіцяли розповісти протягом 3 місяців. Раніше Open AI повідомляла, що виплачуватиме частину своїх доходів творцям найпопулярніших і найкреативніших моделей.

Читайте також:  Humane офіційно представила AI Pin

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я