Google запустив додаток ImageFX для створення ШІ-зображень

51
ImageFX

Компанія Google анонсувала новий сервіс для генерації картинок за допомогою нейромереж. Програма отримала назву ImageFX, вона базується на моделі ШІ Imagen 2. Наразі є можливість потрапити в лист очікування – коли сервіс буде доступний, Google надішле відповідну інформацію на пошту користувача.

Що таке ImageFX

ImageFX – це інструмент, який дасть змогу генерувати зображення за допомогою текстових підказок. За словами розробників, він пропонує користувачам “потужний інтерфейс для швидкого і безпечного вивчення процесу створення зображень”.

У Google зазначили, що в сервісі є обмеження на створення образливих і відвертих зображень. Крім того, програма фільтрує запити про створення зображень за участю відомих персон.

ImageFX

Усі зображення будуть позначені спеціальним цифровим водяним знаком Synth ID – його не можна побачити очима, але можна перевірити через Chrome.

Також у Google поліпшили музичного бота MusicFX – тепер користувачі зможуть генерувати композиції тривалістю до 70 секунд і ділитися ними з іншими користувачами. А того тижня компанія продемонструвала модель Lumiere на основі ШІ, здатну створювати відео за запитом. Lumiere відрізняється від інших існуючих аналогів унікальною архітектурою – відео по всій його тривалості генерується за один підхід.

Читайте також:  Розширення раннього Всесвіту відтворили у лабораторії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я