Одинадцять днів в Англії шукають матір двох дітей

40

Протягом багатьох днів не було жодних слідів матері двох дітей. Чи могла вона потонути у річці Вайр? Один із експертів вважає це малоймовірним. Але що могло статися?

 

Одинадцять днів в Англії шукають матір двох дітей

У загадковій справі, після одинадцяти днів, все ще немає жодних новин. Поліція та рятувальники шукають матір двох дітей. Експерти спростували припущення поліції про те, що 45-річна жінка могла впасти в річку Вайр і потонути. Пошуки тримають британську громадськість у напрузі вже кілька днів.

«Це вкрай незвичайно, – сказав у вівторок Бі-бі-сі Пітер Фолдінг, керівник приватної компанії з підводного пошуку. Тіла людей, що потонули, зазвичай переміщаються протягом всього на кілька десятків метрів по воді. «За 20 чи близько того років, що я займаюся цим, я працював над сотнями справ. Але я ніколи не бачив нічого такого незвичайного», – сказав Фолдінг. У понеділок увечері він разом із водолазами обстежив річку протягом кількох кілометрів.

Жінка відвезла своїх шести- та дев’ятирічних дочок до школи у північно-західному англійському місті Сент-Майклс-он-Уайр вранці 27 січня, а потім вигуляла свого собаку Віллоу. О 9:00 ранку іпотечний консультант набрала на своєму мобільному телефоні номер онлайн-зустрічі, незабаром після чого її побачив знайомий – це був останній випадок. Онлайн-зустріч закінчилася приблизно о 9.30 ранку, але 45-річна жінка не вийшла із системи. Незабаром після цього її мобільний телефон і собака знайшли на лавці біля річки.

Партнер зниклої жінки висловився у понеділок. «Микола зникла вже десять днів тому, і в мене тут дві маленькі дівчинки, які відчайдушно сумують за своєю матір’ю і потребують її повернення», – йдеться у заяві, поширеній поліцією. Це важкий час для нього, його дочок та всіх друзів та родичів, йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Кім Кардаш'ян скуповує коштовності принцеси Діани

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я