Нью-Йорк подав до суду на гіганта напоїв PepsiCo

28

Звинувачує PepsiCo в тому, що понад 17% сміття в районі річки Буффало (Upstate Buffalo River), яке виробляється її брендами, є суспільно небезпечним.

Нью-Йорк подав до суду на гіганта напоїв PepsiCo

Якщо ви влаштували безлад, вам доведеться його прибирати. Все дуже просто, але великі компанії вважають за краще уникати цього завдання. Тепер цьому буде покладено край!

Штат Нью-Йорк подав до суду на гіганта з виробництва напоїв та закусок PepsiCo за забруднення навколишнього середовища, викликане викинутими пластиковими пляшками та упаковками. У першому позові, поданому штатом проти великого виробника, генеральний прокурор Летиція Джеймс звинувачує PepsiCo в тому, що понад 17% сміття в районі річки Буффало (Upstate Buffalo River), яке виробляється її брендами, є суспільно небезпечним.

Гігант із виробництва напоїв виробляє 2,3 млн тонн відходів на рік!

Пластикові відходи після розкладання можуть потрапити у питну воду та призвести до проблем зі здоров’ям, пояснив Джеймс у середу. Компанія не поінформувала споживачів про потенційну небезпеку своїх більш ніж 100 брендів та ввела громадськість в оману щодо своїх зусиль щодо запобігання забруднення навколишнього середовища пластиком.

У позові йдеться, що пластикові відходи викликають передчасне статеве дозрівання у дівчаток, знижують кількість сперматозоїдів у чоловіків, змінюють функції репродуктивних органів, є причиною ожиріння та збільшують захворюваність на рак тощо. Подібний вплив пластикових добавок спостерігався у ссавців.

Дослідники припускають, що такі наслідки можуть спостерігатися і в людини. Крім Pepsi Cola, у США під марками концерну випускаються такі продукти, як Cheetos, Cracker Jack, Doritos, Fritos, Gatorade, Lay’s, Lipton, Quaker, Ruffles та Tostitos. Мета позову – змусити Pepsi припинити поширення пластикових відходів, очистити довкілля та вжити інших заходів щодо виправлення ситуації.

Читайте також:  Війна проти України: військова допомога США

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я