Humane офіційно представила AI Pin

14
AI Pin

Стартап Humane презентував елемент розумного одягу AI Pin. Це пристрій без дисплея, який кріпиться до різних поверхонь за допомогою магніту і коштує $699.

Щомісячна плата в розмірі $24 охоплює обслуговування номера телефону і покриття даних через мережу T-Mobile.

AI Pin оснащений процесором Snapdragon і управляється голосом, за допомогою камери, жестами, а також через невеликий вбудований проектор.

Пристрій в алюмінієвому корпусі важить близько 34 г, а вага батареї становить 20 г. Він кріпиться на одяг за допомогою магніту, який потрібно прикласти зі зворотного його боку. Також буде продаватися спеціальний затискач, який дасть змогу прикріпити AI Pin до більш товстих ременів одягу або сумки. Президент Humane Імран Чаудрі розповів, що він носив пристрій на теплій куртці, а загалом тестував його понад рік. За його словами, AI Pin витримує різні умови експлуатації, зокрема поїздки на велосипеді, біг і стрибки, а також був випробуваний на падіння з висоти 1,5 м на різні поверхні.

У вигнутій верхній частині пристрою розташовані надширококутна камера, детектори світла і глибини, а також лазерний проектор.

Вбудована камера здатна робити 13-мегапіксельні фотографії, а також зніматиме відео. AI Pin активується для запису даних вручну. При цьому на пристрої починає блимати “індикатор довіри”.

AI Pin

Подвійний дотик двома пальцями сенсорної панелі дає змогу зробити знімок. Той самий подвійний дотик з подальшим утриманням записує відео. Натискання на панель пристрою, а потім переміщення долоні в поле його зору активує лазер, який проектує зображення і текст на руку користувача з довжиною хвилі, що створює синювато-зелений відтінок, і роздільною здатністю 720 p. Нахил руки дає змогу переміщатися між відображуваними параметрами, а жест удару дає змогу перейти до іншого меню. Щоб вибрати опцію, потрібно скласти великий і вказівний пальці разом, а стиснення долоні викличе перехід на головний екран.

Читайте також:  Електронна пошта босів СДПН - об'єкт кібер-атаки

AI Pin буде підключатися до моделей штучного інтелекту Microsoft і OpenAI за допомогою програмного забезпечення під назвою AI Mic. Щоб поспілкуватися з помічником Ai Mic, потрібно буде натиснути на панель з утриманням. Humane стверджує, що доступ до ChatGPT є однією з основних функцій пристрою. Операційна система Cosmos дасть змогу автоматично перенаправляти запити до потрібних інструментів замість завантаження застосунків. ОС побудована на базі Android з відкритим вихідним кодом від Google, але в неї додали низку налаштувань. Поки незрозуміло, чи буде AI Pin у зв’язку з цим віддавати перевагу сервісам Google.

AI Pin пропонує кілька функцій: голосові повідомлення та дзвінки; “злови мене”, яка може підсумовувати інформацію про поштову скриньку; ідентифікація харчової цінності продуктів; переклад у реальному часі.

У Humane повідомили Wired, що мають намір додати можливості навігації та покупок, а також надати розробникам можливість створювати власні інструменти.

Поставки AI Pin почнуться на початку 2024 року, а попередні замовлення стартують 16 листопада. Пристрій випускається в білому і чорному кольорах, також для нього передбачені різнокольорові пластикові чохли.

Після купівлі пристрою потрібно буде зайти на веб-сайт Humane.center, щоб синхронізувати свої контакти і підписатися на додаткові послуги, такі як музика. Камера AI Pin відсканує код, що поставляється з пристроєм, щоб зв’язати його з обліковим записом, де доступні записи, фотографії та історії дзвінків і повідомлень. Дані користувачів не будуть використовуватися для навчання систем штучного інтелекту, обіцяють розробники.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я