“Новий” водій швидкої: Рівне отримало чергову допомогу з Польщі

139
Володимир Петрів

Плюс одна спецавтівка у Рівному. Польське місто Забже передало у постійне користування нашій громаді карету швидкої допомоги. Символічно, від кордону за водійське крісло сів директор рівненського драмтеатру.

За кермом цього реанімобіля не простий водій. Це – директор рівненського драматичного театру Володимир Петрів. Він привіз цю машину, як допомогу від польського міста Забже. Каже, поїздка в цій машині для нього символічна. Адже кілька років тому, він можливо вже їздив в ній, однак в якості пацієнта.

“По операції через 4 дні, швидка мене доправляла до готелю, де я ще мешкав, кілька днів перед тим як повернутися в Україну. Цілком можливо, що це була одна із карет, яка мене туди довозила”, – директор рівненського драматичного театру Володимир Петрів.

Каже, Польща нині активно підтримує Україну. Зокрема місцеві театрали грають вистави з українським прапором. Та збирають кошти на допомогу нашим військовим. В місті Забже Петрів зустрівся із представниками влади, які крім карети швидкої – завантажили її ще й гуманітарною допомогою. Міський голова Рівного розповідає, це Польське місто вже понад 20 років є партнером нашого міста.

“Якщо мсто Забже має партнерські міста в Франції Німеччині, Іспанії. То вони так само, зав’язали на собі свої партнерські міста, які надсилали допомогу в Забже а вже із Забже переправляли до Рівного”, – міський голова Рівного Олександр Третяк.

Цей автомобіль передадуть рівненській міській лікарні номер 2. Керівник управління охорони здоров’я міста каже, медзаклад нині має лише 1 спецавтомобіль. І той, зразка 2006 року.

“Оце реанімобіль який є в нього значно більше функцій. В ньому буде обладнання, розберемося яке обладнання тут стоїть яким можливо ще треба буде доукомплектувати і це буде повноцінний реанімобіль”, – начальник управління охорони здоров’я Рівного Віктор Іськів.

Читайте також:  Війна в Україні 22 січня

Доставити карету швидкої від виконкому до лікарні викликався міський голова Рівного. Каже, для нього ця поїздка також є символічною.

Мій тато пропрацював з 91 року по січень місяць 22 року водієм швидкої медичної допомоги.

Вже біля медзакладу традиційні оглядини та обов’язкова подяка нашим партнерам. Тепер на цій автівці зобразять герб Рівного. А вона буде допомагати рятувати життя. Адже, якщо в мирний час автопарк спецмашин був заповнений – то нині, будь-яка допомога на вагу золота.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я