Нового “Гаррі Поттера” знімуть творці “Спадкоємців” та “Ігри престолів”

6
Гаррі Поттер

З таким бекграундом творчої команди є побоювання, що залишитися “хлопчиком, який вижив” Гаррі буде набагато складніше.

Наступний серіал з “Гаррі Поттера” від HBO знайшов шоураннера, повідомляє Hollywood Reporter.

Ним стала Франческа Гардінер. Також виявилося, що частину епізодів зніме режисер Марк Майлод.

Можливо, ці імена нічого не говорять масовому глядачеві, тому просто назвемо проекти, за які відповідали перелічені вище люди. Отже, вони були задіяні у спільній роботі над надпопулярним серіалом “Спадкоємці”, який лише недавно добіг кінця.

У Гардінер за плечима також продюсування “Темних почав” та “Вбиваючи Єву” – і всі ці шоу мають дуже високі глядацькі рейтинги.

А Майлод зняв кілька епізодів самої “Ігри престолів”, а ще сів у режисерське крісло другого сезону серіалу “Одні з нас”.

Схоже, Гаррі в надійних руках. Щоправда, з таким послужним списком творців є деякі побоювання, що улюблена історія дитинства стане похмурішою та дорослішою, ніж звикли шанувальники.

Але оскільки HBO обіцяла радитись із Джоан Роулінг, хочеться вірити, що магія чарівного світу збережеться.

Серіал про Гаррі Поттера

Новина про те, що HBO Max запускає нову екранізацію книг про “Гаррі Поттера” у форматі серіалу, стала для шанувальників справжньою “бомбою”, і будь-яка інформація про цей проект гаряче обговорюється у ЗМІ.

Переважно фанатів цікавить кастинг. Втім, про нього поки що нічого не відомо. Швидше за все, на головні ролі візьмуть юних акторів, які не набридли по інших франшизах.

Також велика ймовірність, що виконавці в серії фільмів у новому проекті не отримають навіть камео, адже творці анонсували повний перезапуск історії.

Але поки що відомо лише те, що екранізацію планують розтягнути на сім сезонів – по одному на кожну книгу. Автори клянуться, що віднесуться до вихідного матеріалу дуже дбайливо. Перші серії обіцяють випустити вже 2026 року.

Читайте також:  Чим здивували фанатів свіжі фото Шайло та Захари Джолі-Пітт

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я