Шерон Стоун таємно всиновила дитину померлого друга

13

Акторка Шерон Стоун, знаменита за ролями у багатьох фільмах, серед яких і культовий «Основний інстинкт», завжди мріяла про велику та міцну родину. Самій Шерон із цим не пощастило — мала важке дитинство. Далі не стало легше. Акторка мала дев’ять викиднів. Через проблеми зі здоров’ям знаменитість так і не змогла самостійно народити дитину. Проте мрію про сім’ю Шерон втілила. Вона всиновила трьох дітлахів. А недавно стало відомо, що синів у актриси вже четверо! Шерон Стоун таємно всиновила дитину – Ще одного хлопчика. Це зворушлива історія, яка говорить про Шерон як про людину з величезним серцем.

Шерон Стоун таємно всиновила дитину

64-річну Шерон Стоун донедавна вважали щасливою мамою трьох прийомних дітей. З дитячого будинку свого часу вона взяла Роена, Лерда та Куїнна. Старшому зараз 22 роки, середньому – 17, а молодшому – 16. Але виявилося, що зараз дітей у Шерон четверо. Вона не афішувала інформацію про те, що нещодавно всиновила ще одного хлопчика. Сталося це рік тому.

Новий член сім’ї Стоун – друг старшого сина актриси. Його батько мав хворобу Паркінсона. Чоловіка не стало, а його син залишився сиротою. Шерон ще до трагічної події всіляко підтримувала сім’ю друзів. А потім вирішила всиновити хлопця, прийняти його до своєї сім’ї та подарувати новий будинок.

Велика дружна сім’я

Інсайдери розповіли Daily Mail, що зараз Шерон живе зі своїми прийомними дітьми. дружно та в розумінні. «Тепер вони живуть однією великою родиною у її будинку. У Шерон було непросте дитинство, і вона завжди мріяла про справжню родину — саме таку, яку їй хотілося мати в дитинстві».– Діляться люди, близькі до сім’ї Стоун.

Читайте також:  Треба хлопчика! Блейк Лайвлі та Райан Рейнольдс чекають на четверту дитину

Шерон усиновила першу дитину 2000 року. Тоді вона була одружена з журналістом Філом Бронштейном. Через п’ять років актриса наважилася взяти ще одну дитину. До речі, тоді вона пішла на це вже одна, без чоловіка. Ще через рік Стоун, вже досвідчена у цій справі, прийняла до своєї дружної сім’ї також маленького Куїна.

Своїм дітям Шерон намагається дарувати максимум кохання. Нещодавно актриса виклала до Мережі милий знімок, зроблений багато років тому. На світлині її хлопчики на велосипедах позують перед ялинкою. Під деревом багато подарунків. Сини актриси щасливі на знімку, їхні усмішки виглядають такими щирими. Шерон змогла подарувати їм прекрасне дитинство та можливість надалі будувати таке саме життя.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sharon Stone (@sharonstone)

П’ять років тому Шерон Стоун навіть здобула особливу нагороду — «Мама року». Це справді заслужено.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я