Німці наплювали на Китай, співпрацюючи з Тайванем

9

Це був перший за 26 років візит німецьких міністрів до Тайваню, він стосується науки, досліджень та освіти. Зараз важко вибрати щось ефективніше для погіршення відносин з Китаєм.

 

Німці наплювали на Китай, співпрацюючи з Тайванем

У присутності федерального міністра досліджень Беттін Штарк-Ватцінгер і міністра науки Тайваню Цун-Цун Ву сьогодні в Тайбеї було підписано угоду про розширення німецько-тайванської співпраці в галузі наукових досліджень. Співпрацюючи з Тайванем, у документі обидві сторони заявляють про свій намір взаємодіяти на широкій основі у галузі науки та техніки. Політик СвДП назвала Тайвань «цінним партнером», у тому числі й у галузі наукових досліджень. Вона згадала, наприклад, про наукову свободу та прозорість.

Поїздка викликала великий суспільний інтерес у демократичній острівній республіці. За підписанням документів стежили численні журналісти. Візит Штарк-Ватцінґер став першим міністерським візитом Німеччини за останні 26 років. Китай заздалегідь висловив своє несхвалення. Для Пекіна Тайвань належить Народній Республіці, сам острів давно вважає себе незалежним. Ву сказав, що це нормально, коли лідери двох країн обмінюються думками. І як вільна та демократична країна, Тайвань користуватиметься цим правом і в майбутньому.

Штарк-Ватцінгер назвала «великим задоволенням та честю» бути першим міністром, який відвідав Тайвань за 26 років. Однак вона ще раз наголосила, що йдеться про «професійний обмін». «Така мета цієї поїздки».

Під час своєї дводенної поїздки політик ВДП зустрінеться з представниками науки, досліджень, освіти, а також з представниками уряду у цій галузі. Серед тем – співробітництво у галузі досліджень батарей, так званого «зеленого водню» та досліджень напівпровідників. Тайвань є одним із найважливіших світових виробників напівпровідників.

.

Читайте також:  Ханс-Георг Маассен дізнався про відставку зі ЗМІ

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я