Непомітний симптом інфаркту, який триває лише кілька хвилин

28

Серцевий напад – це невідкладна медична допомога, яка виникає, коли надходження крові до серця блокується часто тромбом. Хоча найбільш поширеною і добре відомою ознакою серцевого нападу є біль у грудях, вона не завжди зачіпає кожного пацієнта. А для деяких вони це відчувають, навіть не усвідомлюючи.

У тематичному дослідженні 62-річний Джон пояснив, як його єдиний симптом тривав кілька хвилин. “Він думав, що серцевий напад відчуватиметься як удар кувалдою по грудях – коли біль настільки сильний, що ви стискаєте груди і падаєте на землю. Але пацієнт просто відчував жар і піт протягом декількох хвилин, і все”, – каже лікар-кардіолог Олег Варфоломєєв, коментуючи клінічний випадок спеціально для МедікФоруму.

Серцевий напад – це невідкладна медична допомога, яка виникає, коли блокується подача крові до серця, часто через тромб. Хоча найбільш поширеною і добре відомою ознакою серцевого нападу є біль у грудях, вона не завжди зачіпає кожного пацієнта. А для деяких вони це відчувають, навіть не усвідомлюючи.

Хоча невдовзі після цього Джон пройшов медичний огляд, лише за рік лікар виявив, що те, що пережив Джон, насправді було серцевим нападом.

Існують інші симптоми серцевого нападу, які можуть бути неочевидними. Вони можуть включати погане самопочуття або нездужання, сірий і блідий вигляд, загальне нездужання і страх: “Найпоширенішою ознакою серцевого нападу є безперервний біль у грудях, який може відчуватися як тиск, сором і здавлювання”.

.

Читайте також:  Які тюльпани розкажуть про почуття, а які небезпечно дарувати: відповідь езотериків

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я