Назвали причини, чому у квартирах рівнян холодно: зима буде складною

28

Вчора відбулась спільна нарада представників Рівненської обласної військової адміністрації, «Рівнеобленерго» та «Рівнетеплоенерго». Упродовж останніх кількох днів до підприємства надійшли десятки скарг від містян із запитаннями: “Де тепло?”, “Чому батареї теплі, а не гарячі?”, тож хочемо пояснити причини і поінформувати про заплановані заходи для вирішення проблеми:

У Рівному, як і по всій Україні, впроваджено стабілізаційні та аварійні відключення електричної енергії.
У період відсутності електричної енергії роботу призупиняють й об’єкти теплопостачання. Адже автоматика і насоси котелень та теплових пунктів споживають електроенергію.
Наразі фахівці «Рівнеобленерго» та «Рівнетеплоенерго» працюють над створенням такої схеми роботи, яка дозволить забезпечити роботу максимальної кількості об’єктів теплової інфраструктури припланових та аварійних відключеннях.
Теплопостачання – це технічно складний процес, і після запуску в роботу об’єктів, потрібен час, аби теплоносій було транспортовано до кожного житлового будинку. Це не відбувається миттєво.
Працівники «Рівнетеплоенерго» роблять все можливе, аби кожен наш споживач був з теплом, проте є ряд факторів на які ми, як теплопостачальник, вплинути не можемо.
Балансоутримувачі житлових будинків в даний час також мають подбати, аби внутрішньобудинкова система опалення функціонувала як належить: не було повітряних пробок, прикритих засувок тощо.
Також вчергове просимо містян самостійно не втручатися в роботу системи опалення та не використовувати хімічно очищену воду з радіаторів для власних потреб, це загрожує відсутністю теплопостачання в будинку.
Ця зима буде складною, ми маємо бути готовими до будь-якого перебігу подій, тому з вірою в ЗСУ та Перемогу [????????] тримаємо свій фронт [????????]
 

Читайте також:  Вночі на дорогах Рівного працювала снігоочисна техніка

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я