NASA вимикає інструменти Voyager

2

Для розширення місії НАСА вона змушена відключити ще два пристрої на зондах Voyager, розташованих поза Сонячною системою.

NASA прийняла важке рішення – агентство відключає деякі інструменти на кожному з легендарних просторів Long -Livers Voyager 1 та Voyager 2.

Останні іскри довгої подорожі

Протягом 47 років пристрої Voyager працюють в екстремальних умовах і продовжують передавати безцінні дані з міжзоряного простору. Але їхні енергетичні ресурси швидко висихають.

Менеджер проекту Voyager Suzanne Dodd вважає, що якщо зараз вони не вимикають ще одного пристрою на кожному пристрої, то їх робота, ймовірно, зупиниться лише на кілька місяців.

NASA відключає інструменти Voyager в ім’я науки

Наприкінці лютого НАСА деактивовала підсистему для вимірювання космічного випромінювання на Voyager 1. До речі, саме цей пристрій приніс сенсаційні новини в 2012 році – зонд вийшов за рамки Сонячної системи.

Наприкінці березня одна і та ж доля підеть датчик частинок низької енергії на Voyager 2. Обидва пристрої використовують обертальну платформу з кутом обертання 360 градусів. Це споживає занадто багато енергії.

Згідно з розрахунками NASA, ці заходи дозволять пристроям працювати до 2030 року. Правда, цілком ймовірно, що з єдиним робочим інструментом на борту.

Зараз Voyager 1 розташований на відстані понад 25 мільярдів кілометрів від землі, а Voyager 2 – близько 21 мільярда кілометрів.

Це абсолютні записи для віддаленості серед усіх пристроїв. Сигнали Voyager 1 потрібні приблизно 23 години, щоб дістатися до Землі, і майже 20 годин від свого “партнера”.

Читайте також:  Гольф - більш пріоритет для зеленої енергії?

Вчені згадують, що зонди Voyager досліджують ще не досліджені області простору. А це означає, що будь -який день може принести ще одне відкриття.

NASA має намір зробити все можливе, щоб пристрої продовжували свою місію якомога довше.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я