Найкращі стрітбайки від провідних виробників мототехніки

110
Стрітбайк

Маючи унікальну потужність і маневреність, сучасні стріт байки відразу привертаю до себе увагу. І це не дивно, адже приваблива брутальна “зовнішність”, неймовірні технічні можливості та чудова репутація виробника визначають постійний інтерес до цього виду мототехніки. Призначений для швидкої їзди рівними міськими вулицями, стрітбайк має безліч переваг для тих, хто цінує швидкісні характеристики та враховує віяння сучасної моди у світі мотоциклів.

Чому саме стрітбайк

Кожна моделей стріт байків має свою особливість як за зовнішнім оформленням, так і характеристиками. Швидкість, об’єм двигуна, матеріали, з яких виготовлені деталі моделі, стабільність траєкторії навіть за умов міського насиченого руху відрізняють стріт байки від інших популярних мотоциклів.

Зазвичай такі моделі вважають за краще бажаючі максимально швидко розвинути високу швидкість. Також такі мотоцикли дозволяють отримати такі результати:

  • стартати зі світлофора, обігнавши інших;
  • висока маневреність навіть за обмеженого простору;
  • стабільність при виконанні найсміливіших рухів.

Перелічені переваги доповнюються дуже легкою керованістю, тому саме стріт байки все частіше зустрічаються на вулицях великих міст та мегаполісів. У порівнянні зі спортивними моделями на стріт байках набагато легше переміщатися з мінімальними витратами часу по місту, паркування буде легко і просто здійснити навіть водіям-початківцям.

Читайте також:  Стали відомі переможці спортивного "Оскара"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я