Можливі аварійні відключення електрики через морози, – Шмигаль

11

В Україні можливі нові аварійні відключення електроенергії на додачу до планових, бо через морози споживання електрики зростає.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду, пише Кабінет міністрів.

“Ситуація залишається складною, але контрольованою. Це означає, що в усіх регіонах продовжують застосовуватися відключення споживачів. Діють графіки відключень.

Намагаємося їх зменшити в часі, але почалися морози, і ми бачимо, що споживання електрики зростає. Тому, на жаль, в окремих ситуаціях не виключаємо й аварійних відключень.

Критично важливим залишається заклик до економії електроенергії. Це убезпечить нас від позапланових аварійних відключень”.

Над відновленням енергомереж, пошкоджених російськими ракетами та дронами, працює 70 ремонтних бригад. Це понад 1000 кваліфікованих фахівців.

Голова уряду подякував енергетикам за самовідданість та професіоналізм, який дозволяє утримати систему в таких екстремальних умовах.

“Щоразу, коли в кожного з нас вдома є світло, пам’ятайте: десь у полі на підстанції ремонтна бригада 24 години на добу під дощем, в мороз, вночі працювала, аби це світло було”, – наголосив Шмигаль.

Читайте також:  Через аферистів двоє жителів Рівненщини втратили майже 150 тисяч гривень

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я