Міністерству Роберта Хабека потрібен фотограф за 350 000 євро

17

Ви вмієте фотографувати та хочете отримувати 350 000 євро? Тоді вам терміново до Роберта Хабека!

 

Будь-хто, хто нині шукає роботу та вміє фотографувати, має чудову нагоду. Бо міністерство економіки Роберта Хабека шукає фотографа для зустрічей міністра. Офіційне позначення: «Рамкова угода про фотосупровід міністра та фотографування на замовлення Федерального міністерства економіки та захисту клімату». Фотограф за 350 000 євро – це не надто шикарна турбота про імідж пана міністра?

Що має робити фотограф за 350 тисяч євро?

Зокрема, новий фотограф повинен виконувати чотири завдання: фотографічна допомога у поїздках та зустрічах, надання зображень та їх обробка, робота на замовлення фотографій для BMWK зі зв’язків із громадськістю та архівування переданих фотографій.

Медіа-психолог Гребель про фотографа Хабека: «Він має дивитися двічі»

Медіа-психолог Джо Гребель поділився з газетою Bild думкою про тендер Хабека. «Йому варто було б подумати двічі, перш ніж розміщувати це. Навіть будучи міністром Хабек турбується про свій імідж надійної людини». Щоб не нашкодити цьому, «слід уникати будь-яких проявів того, що він змішує особисті та партійні інтереси з інтересами міністерства». Навіть якщо це юридично чисто, преса побачить спробу гарно попіарити себе за держрахунок принаймні.

Фотограф за 350 000 євро – це не надто багато?

У відповідь на запит у міністерстві наголосили, що такий фотограф за нього вже існував. За даними газети, дорогих фотографів дозволяли собі й інші міністерства. У випадку з Канцелярією їх навіть чотири. Фотограф з Мінрозвитку, наприклад, знаходиться приблизно в тому самому ціновому діапазоні, що і в оголошенні Хабека. Водночас фотограф у Мінбуді отримує лише 20 865 євро за 17 місяців (до кінця 2023 року), повідомляє видання.

Читайте також:  У Бундестазі вбачають небезпеку для стабільності Франції

 Навіть якщо це юридично чисто, преса побачить спробу гарно попіарити себе за держрахунок принаймні.  penofoto / shutterstock.com

Бажаючим стати фотографом Хабека слід поквапитися: прийом заявок на сайті міністерства є актуальним до 6 грудня.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я