Microsoft представила клавішу “Копілот” – найбільше оновлення клавіатури Windows за останні 30 років

25

Microsoft додає клавішу Copilot, яка одним натисканням кнопки викликає помічника на базі штучного інтелекту, в рамках найбільшого оновлення клавіатури Windows за останні три десятиліття.

У четвер софтверний гігант повідомив, що клавіша Copilot скоро з’явиться на деяких нових ПК, що випускаються і продаються різними виробниками і працюють під керуванням операційної системи Windows, що віщує рік ПК зі штучним інтелектом.

Це означає, що незабаром користувачі ПК зможуть одним натисканням кнопки спілкуватися з Copilot, чат-ботом зі штучним інтелектом від софтверного гіганта, щоб ставити запитання або допомагати складати електронні листи.

«Це не тільки спростить людям роботу з комп’ютером, але й посилить її, зробивши 2024 роком ПК зі штучним інтелектом», – заявив Юсуф Мехді, виконавчий віце-президент і директор зі споживчого маркетингу Microsoft, блозі компанії, що анонсувала клавішу Copilot.

Новий ключ зрештою “дозволить без проблем задіяти Copilot у повсякденній роботі”, додав Мехді. Copilot, зокрема, працює на основі базової технології OpenAI після того, як Microsoft інвестувала у цей ІІ-стартап 13 мільярдів доларів.

Якщо Copilot ще не доступний у вашій країні або не увімкнений на вашому пристрої, натискання клавіші Copilot призведе до пошуку Windows.

Нова клавіша має логотип у вигляді стрічки Copilot і розташована в нижній правій частині клавіатури, поруч із клавішею «Пробіл» і кнопкою Alt.

Це перша серйозна зміна у клавіатурі Windows PC з того часу, як Microsoft додала клавішу Windows у 1994 році. Ця кнопка з’явилася на клавіатурах ноутбуків та настільних комп’ютерів, що продаються такими компаніями, як Dell, Lenovo та HP.

Цей крок Microsoft був анонсований напередодні виставки CES, яка пройде наступного тижня, де очікується поява нових продуктів зі штучним інтелектом від багатьох компаній. За останній рік технологічні компанії в швидкому порядку розробляють і впроваджують інструменти штучного інтелекту у свої продукти.

Читайте також:  Тіньков розпочав процес відкликання бренду «Тінькофф»

У блозі компанії, що анонсує ключ Copilot, Мехді також повідомив, що в 2024 році Microsoft очікує “значне зрушення”, “коли ІІ буде органічно вплетений у Windows – від системи до кремнію та апаратного забезпечення”.

Джерело: edition.cnn.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я