Марокко відіграє велику роль у корупційному скандалі

12

Марокко відіграє більшу роль у корупційному скандалі в ЄС, ніж було відомо раніше, повідомляють ЗМІ. Марокканська служба зовнішньої розвідки DGED була залучена на найвищому рівні для впливу на євродепутатів, повідомляє Der Spiegel з посиланням на документи розслідування.

Згідно зі звітом, DGED вже найняв колишнього євродепутата П’єра Антоніо Панцері, його помічника Франческо Джорджі та євродепутата Андреа Коццоліно у 2019 році. Ціль полягала в тому, щоб вплинути на групу соціалістів у парламенті ЄС.

Конверти з грошима

Згідно зі звітом, нинішній посол Марокко у Польщі відповідав за керівництво цими трьома людьми. Згідно з Der Spiegel, він передав підозрюваним конверти з готівкою. Крім того, троє італійців мали мати прямий контакт із генеральним директором секретної служби DGED.

Бельгійська судова система проводить розслідування щодо оточення парламенту ЄС за звинуваченням у корупції, відмиванні грошей та впливу з-за кордону. Стверджується, що емірат Катар, розташований у Перській затоці, намагався впливати на політичні рішення за допомогою грошових та товарних подарунків – але також стверджується, що це намагалося робити Марокко.

Панцері, Джорджі та його партнер Єва Кайлі, повалений віце-президент парламенту ЄС, наразі перебувають під вартою разом із іншим підозрюваним. Коццолі нещодавно наголосив, що він не має жодного відношення до розслідування.

Читайте також:  Число загиблих внаслідок насильства з боку поліції у США зростає

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я